Wpis z mikrobloga

  • 101
#przegryw #podrywajzwykopem #logikaniebieskichpaskow #tymbark

Mirasy, ale #!$%@?łem... Usiadła przede mną w tramwaju fajna laska, brunetka, wszystko na swoim miejscu. Nawet rzucała krotkie spijrxenia w moją strone patrzac w szybę. Chciałem zagadać, ale przegryw mocno. Po chwili otwiera Tymbarka, nakrętkę bierze do ręki i trzyma w taki sposób że widziałem co jest napisane a tam "zagadaj". Oczywiście uśmiech, ale #!$%@?łem i nie odważyłem się a teraz żałuję. Nie popełniajcie mojego błędu!!
  • 51
@Mathas no i #!$%@? zawsze sobie teraz powtarzaj w myślach te sytuacje gdy będziesz się bał następnym razem. Już zawsze się odwazysz bo wiesz jakie to #!$%@? myśleć co by było gdyby
@GrindujTopy Nie wiem, na co dzień nie mam problemu z zagadaniem do ekspedientki w sklepie kiedy nie ma kolejki za mną czy coś, ale w tramwaju jakiś tak głupio a żałuję :/
@Mathas: No slabo. Ja tez kiedys strasznie #!$%@?. Jechalem metrem i wsiadla sliczna blond dziewczyna z wiolonczela na plecach. Wsiadla i zapytala jak ma dojechac w miejsce X bo jej autobus dzisiaj nie jezdzi. Ogarnelismy to na planie metra (nie, nie Warszawskiego XD), po czym zaczelismy rozmawiac.
Grala w jakiejs orkiestrze klasycznej. Okazalo sie ze jest z Ukrainy, miejsca w ktorym kiedys bylem kilka dni przy okazji jakis programow artystycznych dla