Wpis z mikrobloga

  • 101
#przegryw #podrywajzwykopem #logikaniebieskichpaskow #tymbark

Mirasy, ale #!$%@?łem... Usiadła przede mną w tramwaju fajna laska, brunetka, wszystko na swoim miejscu. Nawet rzucała krotkie spijrxenia w moją strone patrzac w szybę. Chciałem zagadać, ale przegryw mocno. Po chwili otwiera Tymbarka, nakrętkę bierze do ręki i trzyma w taki sposób że widziałem co jest napisane a tam "zagadaj". Oczywiście uśmiech, ale #!$%@?łem i nie odważyłem się a teraz żałuję. Nie popełniajcie mojego błędu!!
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@EdlortKalen Pewnie z tego samego powodu co ja ¯_(ツ)_/¯ Tak jak pisali wyżej, może uznała, że nie jestem zainteresowany czy coś mając przed nosem tyle sygnałów od niej.
  • Odpowiedz
@FilozofujacyTopor: spróbuj "hej, chciałbym do ciebie zagadać bo ładnie wyglądasz ale za cholerę nic ciekawego mi nie przychodzi do głowy, a za kila przystanków wysiadam, więc zapytam wprost czy dasz się zaprosić na kawę" i uśmiech.

A jak ktoś mówi, że to czerstwe to co z tego, skoro w najgorszym możliwym przypadku wynik będzie taki sam jak niezagadanie czyli nic.
  • Odpowiedz
@Mathas: ja miałem tego typu sytuacje z jedną dziewczyną w komunikacji przez 1,5 roku. Wzajemnie się na siebie gapiliśmy, siadaliśmy obok siebie a ja nigdy się nie odezwałem. Mój mózg nie potrafi wytwarzać takich rzeczy
  • Odpowiedz