Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Darson666: powiem szczerze, że raz zdarzyło mi się zgubić telefon jak jeździłem na rowerze. miałem ustawiony kod blokady, nie dało się telefonu uruchomić bez podania kodu oraz odblokować go też nie. facet na oko 60 letni znalazł, nie mógł odblokować to przełożył moją kartę sim do swojego telefonu i czekał aż ktoś zadzwoni. zaprosił mnie do siebie do domu po odbiór, poszedłem z czteropakiem i dobrą czekoladą to czekoladę zjedliśmy razem
Ja raz znalazlem dokumenty jakiejs menelicy i oddalem jej, a ina do mnie z oskarzycielskim tonem ze jakies pieniadze tam byly czy cos, widac ze sciemniala, bo w glosie słychać bylo ze do konca nie jest pewna co mowi
Kiedyś spożywając alkohol w plenerze znalazłam jakiegoś grata typu Nokia 3310. Oczywiście zadzwoniłam pod wszystkie ostatnie numery, okazało się, że właścicielem jest dżentelmen z grupy obok. Przyszedł po telefon, podziękował.
Za chwilę słyszałam wielką awanturę z której wynikało, że koledzy namawiali go, żeby nie kupował mi piwa, bo na pewno bym nie zwróciła telefonu, gdyby to był nowy telefon.
Koniec końców piwo dostałam, asertywny chłopaczyna
@marcel1337 nie wiedziałem co jest w środku, z resztą mówiłem jej że nie trzeba i nie zrobiłem tego dla zysku ale babka nalegala. Już rozmawiając przez telefon pytała co lubię żeby mi kupić w podzięce to powiedziałem że nic nie chcę.