Wpis z mikrobloga

@pieczarrra: kiedyś jakiś Mirek opowiadał, że znalazł telefon, zadzwonił do "Mama", a ta go zaczęła wyzywać od złodziejów, więc żeby nie mieć problemów #!$%@?ł telefon do studzienki xD Mam nadzieję, że to była prawdziwa historia.
  • Odpowiedz
@Darson666: ja kiedys znalazlem telefon na kolo dworca kolejowego pod londynem, ktos zadzwonil, odebralem i umowilem sie na stacji, okazalo sie ze jakis murzynek kolo 40. Jak mu oddalem ten telefon to sie doslownie rozplakal ze szczescia (chociaz telefon duzo warty nie byl), i w kolko mowil ze jestem dobrym rosjaninem :D pierwszy raz w zyciu slyszal ze jest taki kraj jak Polska.
  • Odpowiedz
@Darson666 ostatnio znalazłem iPhone jak jechałem na rowerze do pracy. Wziąłem ze sobą, był zablokowany ale czekałem aż ktoś zadzwoni. Po paru godzinach zadzsonila pani i się dogadaliśmy. Przyjechała, bardzo wdzięczna, chciała dać 50 euro ale nie wziąłem bo głupio mi było
  • Odpowiedz
5 godzinach udało się skontaktować z właścicielką, która zdziwiona powiedziała "nawet nie zauważyłam że go zgubiłam


@Darson666: trochę to dziwnie brzmi. wychodzi, że ty jesteś tą właścicielką. Ale ja się jeszcze nigdy do siebie nie dodzwoniłem xD
  • Odpowiedz
@Darson666: ja kiedyś znalazłam kasę jakieś 80 zł. Oddałam do cukierni pod którą leżały po czym poszłam na spacer. Jak wróciłam do pensjonatu to zaatakował mnie wściekły dziadek, że to jego pieniądze i jestem złodziejką. Powiedziałam mu gdzie jest kasa. Wściekły pojechał sprawdzić po czym wrócił z bombonierką i przeprosinami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Harmideron: mialem to samo znalazlem rozwalony telefon na drodze poskladalem go z 20 czesci ktore byly co 100 metrow oddzwonilem na numer z najwieksza iloscia nieodebranych to conajmniej przy oddawaniu czulem sie jakbym jej go ukradl dziekuje tez nie uslyszalem
  • Odpowiedz
Ja znalazłem Huawei za jakieś 1400 i gadam z gościem, umawiam się normalnie o typo mi opowiada że kupił na promocji telefon za 400 zł I że uszkodzony trochę i tak dalej, że 200 zł warty. To ja zdziwiony ale spoko. Oddaje, a on mi daje 20 zł I mówi że 10% znaleznego XD
  • Odpowiedz