Wpis z mikrobloga

Znam wiele par polka + holender, ale one umieja jezyk holednderski. Tak samo jak znam jed a malolate co ma chlopaka holendra, tylko ze ona to taki typowy francuski piesek i jak. sie jej nie chcialo pracować toudala ze zemdlała a ten jej holender to taki o nia zazdrosny a zarazem glupi ze to poezja, nie glupi pod wzgledem intelektu, ale tego co potrafił #!$%@? i nas na hotelu.
  • Odpowiedz
@janeeyrie Na jakiej podstawie generalizujesz i wyciągasz wniosek, że Polki nie chcą się spotykać z Polakami? Większość chce i się spotyka, ten przykład z obrazka to jedynie mały promil przypadków
  • Odpowiedz
@janeeyrie: ja nie powiem ci za ogół ale to co niestety często mnie uderzało przy polskich chłopakach to totalna nieporadność życiowa np. chłop ma ćwierć wieku i wozi brudne gacie do mamy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Żeby nie było znam takie egzemplarze innej narodowości, ale w Polsce, a przynajmniej w moim regionie jest to wręcz popularne że baba jest przynieś, zanieś, pozamiataj - tylko potem obowiazki
  • Odpowiedz
@PaulStanley: No właśnie w tym rzecz. Są różne formy mizoginii, jeden będzie pisał na wykopie, że wszystkie dziewczyny to szmaty, drugi będzie traktował żonę jak służącą. Generalnie Polacy uważają kobiety i ich seksualność za swoją własność, są pod tym względem wybitnie zacofani. Dlatego jak mam do wyboru przeciętnego Polaka albo przeciętnego Francuza, to wiadomo, że wybiorę tego drugiego (oczywiście i w Polsce jest mnóstwo fajnych chłopaków, którzy traktują kobiety z
  • Odpowiedz