Wpis z mikrobloga

Wstawiam przepis na sernik FIT, oczywiscie jak mogliscie się domyśleć sernik jest z neta https://www.youtube.com/watch?v=PNXD2q7MsEY

SKŁADNIKI :
1 kg Twarogu Sernikowego
4 jajka L
Budyń waniliowy bez cukru
50 g Wiórków Kokosowych
Słodzik (dałem 20 tabletek ale to jednak za dużo, bo jak dla mnie trzeba to jeść z kawą albo gorzką herbatą przez to :P)
10 g proszku do pieczenia
Aromat Cytrynowy

Natomiast nie dałbym Wam niczego, czego wcześniej sam bym nie spróbował.
Moja ocena to 8/10, sam jestem w szoku, że wyszedł tak dobry(dodam tylko, że nigdy niczemu nie dałem 10/10).

OD RAZU zacznaczam, jest to sernik "na mokro", a przynajmniej taki u mnie wyszedł.
Sernik polecam zrobić teraz każdemu, bo jest promka na ser twarogowy w biedronce xD - 4,50 za 1kg.

Generalnie przygotowanie tego to jest jakieś 3-5minut, a potem na blachę i do piekarnika na 45-60min.
Ja swój dałem na 45minutpolecam Wam jednak dłużej ale ja mam piekarnik gazowy, grzejący tylko od dołu a do tego nie moge ustawic temperatury xD mam jakieś pokrętło od 1 do 8, które grzeje jak chce xD.

Siostra ktora nie lubi słodkiego, zjadła połowę przez noc. Co już może być jakimś wyznacznikiem czy jest dobry.
#mikrokoksy #silownia #dieta
Estetykatopodstawa - Wstawiam przepis na sernik FIT, oczywiscie jak mogliscie się dom...

źródło: comment_te0WWC48VczEHp5GXVWYWcPCtjArSnGc.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: wersja bieda, 4 jaja na 1kg twarogu? :) ja robię podobny, budyń czy mąkę ziemniaczaną sobie czasem daruję, ale na 100g twarogu poltlustego idzie 1 jajo, jak kalorie pozwalają jeszcze dowale 50g masła i aromat waniliowy. Piekarnik 150*C pieczenie przez 90-100min, a potem studzenie razem z piekarnikiem, zazwyczaj zostawiam na noc i rano do roboty mam na większość dnia na posiłki bt o ile mi nie zeżrą :D.. Polecam to
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: w dnt raz na miesiąc właśnie u mnie taki leci, kiedy mam cbl i dopiero 1-2 ostatnie posiłki wpadają z ww. W #!$%@? nasyconych wpada co prawda, ale... Smakuje #!$%@? mistrzowsko, tłuszczu ma 120-150g zależy ile masła i jak duże jaja są. To jest akurat na 4 posiłki bt.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: jadłem go ostatnio dawno temu, ale dobry był. Dodawałem aromat waniliowy + truskawki. Tam w komentarzu wrzucałem link do filmiku o serniku od "Ewa gotuje" (xD) i byl fajny patent na pieczenie sernika.
Z ciekawych "fit" ciast, to jeszcze czekoladowe brownie z przepisu od szmexego polecam.
  • Odpowiedz
@mynameis60: Tutaj ten ser twarogowy(do sernika) już jest mega słodki, więc nastepnym razem dam z 6 słodzików rozpuszczonych w wodzie.
Erytrytol wiadome, byłby lepszym rozwiązaniem i do tego, związałby jeszcze lepiej tę masę... niż rozpuszczony słoidzik w wodzie :P.
Wzorowałem się na przepisie, nastepny zrobię już z modyfikacjami! Dzieki!
  • Odpowiedz