Wpis z mikrobloga

1. przystojniaków jest dużo 2. nawet normalny facet wybrzydza jak baba w ciąży 3. kobiety właśnie mają przewalone bo patrz pkt 2 4. zgadzam się z ostatnim wpisem laski, faceci to tchórze
@Eugeniusz_Zua ?? co mnie obchodzi kasa faceta tylko moja mnie obchodzi, ale nie chciałabym aby zarabiał gigantycznie więcej ode mnie, chciałabym abyśmy mieli równy poziom zarobków a ja zarabiam obecnie najniższa krajowa xD wygląd to wystarczy żeby się dawał wyciągać na siłownie, bieganie, rower, chodzenie po górach, pływanie, grę w piłkę bo ja lubię się ruszać kocham endorfiny, bez pryszczy albo chociaż walczący z tym jakoś u dermatologa i żeby się mył,
@killyourlover zależy co znaczy dużo, ale jeśli masz na myśli że więcej niż połowa to chyba masz zanizone standardy ))¯_(ツ)_/¯

Nie wiem czemu z ciążą wyskoczylas. Ja bym osobiście niekomfortowo się czuł uprawiając seks z obcą kobieta która jest w ciąży i rozumiem innych którzy by to samo czuli

Faceci to tchórze bo? Czy tak napisałaś bo uznałas swoje zdanie za tak wartościowe że nie musisz nawet uzasadniać tego co piszesz