Wpis z mikrobloga

To jest poj!bane żeby Martula Linkiewicz miała już 850 tysięcy na instagramie. Tak, i to są wzory i autorytety dla młodych dziewczyn w XXI wieku. Ona im pokazuje że '' dawaniem d^py'', można wzbić się do poziomu prawdziwej gwiazdy. Przewyższając wielu sławnych polaków - modelki, aktorów, piosenkarzy - zwykłym k&restwem
I jeszcze te młode raszple powiedzą - '' a bo obserwuje ją dla beki'' tak krwa dla beki, jasne
#logikarozowychpaskow #s--s #rozowepaski #oswiadczenie #feels #polskiedomy
Mescuda - To jest poj!bane żeby Martula Linkiewicz miała już 850 tysięcy na instagram...

źródło: comment_0dACNY2VP4RNJYQhULygS1Pz50oWp0iQ.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mescuda: P------e to jest przejmowanie się tym kto ile ma obserwujących na portalu dla atencjuszek.
Przecież na insta jest sam syf i ścieki to i króle tego typu contentu mają tam najwięcej oglądalności.
Nigdy na insta nie znalazłem nic wartościowego, już fejs jest lepszy w tym aspekcie gdyż czasem trochę treści jest.
  • Odpowiedz
Przecież na insta jest sam syf i ścieki to i króle tego typu contentu mają tam najwięcej oglądalności.

Nigdy na insta nie znalazłem nic wartościowego, już fejs jest lepszy w tym aspekcie gdyż czasem trochę treści jest.


@m0rgi: Widocznie tematów, których szukasz tam nie ma xD Ja znajduje, głownie lifestyle'owe tematy bo od tego jest insta.
  • Odpowiedz
Ona im pokazuje że '' dawaniem d^py'', można wzbić się do poziomu prawdziwej gwiazdy.


@Mescuda: rozumiem ze chodzi o poziom gwiazdy na Instagramie bo poza to chyba nikt jej nie zna
  • Odpowiedz
najgorsze jest to, że taka tępa dzida nie musi w ogóle pracować, a przeciętny Polak musi wyrobić te 170 godzin w miesiącu żeby mieć te 2,5-3 k.


@zajelimilogin: i teraz powstaje pytanie kto ma mniej godnosci? dac sie raz wyruchac murzynowi czy dawac sie r----c januszowi codziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz