Wpis z mikrobloga

@obszczymur:

nie nakłady finansowe i pewnie sztab marketingowców, to nie byłby tak popularny.

a kto byłby popularny bez promocji i marketingu? Co to ma udowadniać?

Są osoby mniej popularne które lepiej śpiewają.

muzyka to nie tylko umiejętności wokalne, możesz mieć głos jak dzwon ale jak nie masz pomysłu na siebie to nic nie osiągniesz i marny z ciebie artysta.

On jest produktem skrojonym na miarę, w swoją grupę docelową trafia,

no
@ShadyTalezz: Sorki, faktycznie nie wiem skąd mi Fredziu Rtęć się złapał. A typa w studio ani poza nim nie widziałem, ale brak zostania wymienionym w produkcji tylko dwóch piosenek z czego jednej robionej u typa który na creditsy za darmo nie wrzuca, sugeruje mi że udział w produkcji reszty był co najwyżej marginalny.
@Cinoski: nie rozumiem do jakich piosenek się odwołujesz? To normalna praktyka w muzyce rozrywkowej, że wykonawca wybiera piosenki do swojego repertuaru niekoniecznie napisane przez niego. A tym bardziej normalne jest, że za produkcje odpowiada ktoś inny. Nie zapominaj, że np. Freddie też miał na dobrą sprawę za sobą zespół, Justin jest solistą. Producenci muzyczni stoją za kompozycjami wielu artystów i zespołów nie tylko popowych, możesz sobie zobaczyć dla kogo komponował Rick