Wpis z mikrobloga

@Azulana to też fakt, chociaż podczas grania w takie gry w trakcie zazwyczaj poznaje się masę ludzi. Problemem u mnie jest, że relacje z innymi ludźmi są powierzchowne, płytkie bo jestem totalnie wypruty z emocji, przyjemności. Więc to zabijanie czasu, który wolałbym pożytkować w inny sposób ()
@Azulana Dokładnie. Pierwsze skojarzenie jakie mi przyszło do głowy to chyba niezbyt pozytywne doświadczenia związane z pewnymi osobami. W sumie otwartość na doświadczenie jest redukowana w przypadku traumy, tworzy się awersja przez zmiany biochemiczne w mózgu, psuje się układ nagrody, spada inteligencja i tym podobne. Ale może te skojarzenie odnosi się tylko do mnie i nadpisałem sobie tą teorię na Ciebie.
@tap-chan: czuje dobrze człowiek, oby ci pizza posmakowała. Minecraft jest super zarówno solo jak i z koleżkami.

@aardwolf: bo jak się jest dorosłym to masz masę obowiązków i na nic nie masz czasu, już nie postrzegasz tych samych rzeczy tak jak to było za dzieciaka, koledzy z internetu i reala powychodzili za mąż albo są poważnymi #programista15k i już nie grają w gierki. Taki los