Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie :) Czas na całościowe, zaległe podsumowanie ankiet (wszystkich, którzy czytają ten #dziennikpracy przepraszam za ostatni brak systematyczności, powoli odkopuję się z zaległości i wracam na "właściwe tory"). Zestawienie obejmuje okres 01 - 12 maja 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 27, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 13
3) Life Points - otrzymano ankiet: 12, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 8
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
5) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
6) SW Panel - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
7) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
8) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
9) Epanel - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
10) Market Agent - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

W Klubie Kantar wypełniam również codziennie 1 dodatkową ankietę w ramach prowadzenia dzienniczka o napojach.

Dodatkowo ostatnio rozkręciło się forum H&M i uzupełniam tam swoje wpisy. W dniu dzisiejszym otrzymałam informację o dodatkowej nagrodzie (jeszcze za kwiecień) w kwocie 4,25 Euro. Nie spodziewałam się tego, ponieważ już wcześniej otrzymałam taką samą kwotę za udział (ta druga została przyznana w ramach ichniejszego konkursu). Miłe zaskoczenie :)

Pozdrawiam, Marta

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #pieniadze #biznes #internet #praca #ankiety #pracazdalna #zarobek #paypal
  • 6
@XDY89: Jeżeli chodzi o zarobek to całość podsumowania ukaże się po pełnym miesiącu. W większości paneli uzyskuje się punkty, które później wymienia się na pieniądze. W Clixsense od razu mamy przelicznik "pieniężny" - w tym miesiącu (na dzień dzisiejszy) mam tam zarobione 13,60$ - całość nie pochodzi z moich ankiet, część kwoty uzyskałam za ankiety osób poleconych.