Wpis z mikrobloga

@waro: Ostatni odcinek był niezły. Szaleństwo Danuty i to jak spaliła miasto, Cleganebowl (piękne ujęcie Góry ze smokiem w tle), śmierć Jamiego ze swoją ukochaną w podziemiach, Arya i biały koń.
  • Odpowiedz
@Reevo: zgadzam się, odcinek był niezły (jak na 8 sezon), ale za wiele rzeczy się dzieje za szybko. Warto byłoby wrzucić dodatkowy odcinek w którym można byłoby podkręcić paranoję Danki, rozwinąć temat spisku Varysa, pokazać jak traci zaufanie do doradców itd. i te brakujące elementy to są właśnie te brakujące pierdoły zwane logiką, spójnością i poziomem serialu.
  • Odpowiedz
@rorschach: Jak dla mnie to był najgorszy odcinek tego sezonu, no i sam piszesz dlaczego xd.

rozwinąć temat spisku Varysa, pokazać jak traci zaufanie do doradców itd. i te brakujące elementy to są właśnie te brakujące pierdoły zwane logiką, spójnością i poziomem serialu.
  • Odpowiedz
@waro: Ja mam wrażenie, że chyba nie przewidzieli tego, że będą musieli zamykać wątki (bo ostatni sezon), więc na kolanie wymyślali jak pozabijać wszystkich xD I tak ludzie sobie giną ... po prostu xD Bez zbędnego p---------a i rozdrabniania się. Przecież w tym sezonie nie ma żadnej historii.

  • Odpowiedz
śmierć Jamiego ze swoją ukochaną w podziemiach


@Reevo: stab, stab, 1000 schodów w górę, 1000 schodów w dół, umiera przytulony do siostry. Muzyki z bajek Disneya brakowało xd

[EDIT] zapomniałem jeszcze o tym jak z całej iron fleet tylko Euron się wyczołguje na plażę na której pszypatkiem jest Jamie xD
  • Odpowiedz
Ja mam wrażenie, że chyba nie przewidzieli tego, że będą musieli zamykać wątki (bo ostatni sezon), więc na kolanie wymyślali jak pozabijać wszystkich xD I tak ludzie sobie giną ... po prostu xD Bez zbędnego p---------a i rozdrabniania się. Przecież w tym sezonie nie ma żadnej historii.


@Combini: i do tego druga najważniejsza bitwa, czyli bitwa o Kings Landing skończyła się w 5 odcinku, więc to już pewne, że w
  • Odpowiedz
@JohnRandom: Jak dla mnie to tam już wszyscy mogą zginąć, a na tronie - jak opadnie pył - usiądzie Gendry! xD Albo nie wiem... Danka będzie walczyć z Jonem i armią Starków. Jon zacznie przegrywać, powoli musząc wycofywać się do Winterfell. Gdy już wszyscy będą myśleć, że Jon i jego ludzie zginą, nagle na wzgórzu pojawi się Gandalf i razem z Erkenbrandem wjadą z całą armią koni od flanki, atakując
  • Odpowiedz
@Narcyz_:

Jak dla mnie to był najgorszy odcinek tego sezonu, no i sam piszesz dlaczego xd.

Bo rozwinięcie ww tematów to materiał na 1-2 odcinki, które powinny być przed tym właściwym, najlepszym z 8 sezonu.
  • Odpowiedz
@Rivo: Jeszcze gorzej? Tak po czasie dochodzę z żoną do wniosku, że lepsze było czekanie na zakończenie tego serialu niż samo oglądanie go. Lepiej chyba było poprzestać na 7dmym¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz