Wpis z mikrobloga

OD DZISIAJ ZACZYNAM ODLICZAĆ CODZIENNIE AŻ DO PIERWSZYCH ZATRZYMAŃ

Dzień 2 po opublikowaniu mnóstwa materiału w filmie Sekielskiego. Ilu gwałcicieli dzieci zostało zatrzymanych? ZERO.
Dlaczego PiS kryje kościelnych pedofili?
Przypominam że do mieszkania kobiety, która dorysowała MB tęczę o 6 rano weszło 6 funkcjonariuszy.

Na zdjęciu Premier Morawiecki, Szef MON Błaszczak, Szef MSWiA Brudziński i Minister Sprawiedliwości Ziobro. Ludzie, którzy powinni zabrać się za ochronę dzieci przed zwyrodnialcami, jeszcze niedawno bawili się w najlepsze na urodzinach Radia Maryja razem z duchownymi.
#bekazpisu #bekazkatoli #pedofilewiary #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #dobrazmiana #tvpis #polityka
Pobierz
źródło: comment_WZzGsrxwnUytEaBBXF5WqRV2EZziPEa0.jpg
  • 22
@szymeg7: Czego oczekujesz po partii na której czele stoi 69-cio letni przegryw prawiczek wspierany z tylnego szeregu przez 67- Krysie "żelazną dziewicę". Wśród innych autorytetów tej partii można znaleźć osoby które wzięły 3 krotny ślub kościelny oraz osoby które leją swoje żony.
Idealne towarzystwo dla księży pedofilii, biskupów alkoholików i redemptorystów wyciągających ostatnie pieniądze od emerytów. Nie oczekuj jakiejkolwiek przyzwoitości od takich osób...
@szymeg7 myślałem że to oczywiste ale najwyraźniej nie do końca więc to napiszę. PiS chroni kościół bo ma w tym interes. Ludzie wierzący to w większości elektorat PiSu dlatego jeśli ludzie zaczną się odwracać od kościoła to zaczną też od władzy. Jadą na tym samym wózku, jeśli ludzie wezmą się za kościół to za PiS przy okazji dlatego sprawdzona retoryka: lewaki nas atakują poszła w ruch.
@DonPablito: Ja doskonale wiem dlaczego PiS gra z KK do jednej bramki. Co nie zmienia faktu, że wymagam od nich prawa i sprawiedliwości i wzięcia się za kościelnych pedofili. Tu nie chodzi o agitacje z ambony czy banery wyborcze na parafiach. Jeżeli rząd daje ciche przyzwolenie na gwałcenie dzieci przez kościelnych zboczeńców to nadaje się tylko do postawienia przed sądem, razem z pedofilami.
To państwo w takim tempie jak teraz prędzej czy później j#$bnie. Socjalizm pełnym ryjem, kupowanie głosów ciemnego ludu za ICH WŁASNE PIENIĄDZE, wjazd na chatę babce za "obrazę uczuć religijnych" zamiast potraktowanie tego jako wandalizm (w cywilizowanym kraju tak się powinno robić) i obarczenie kosztami, rządzący nawet nie ukrywają sympatyzowania z kościołem, a przecież kościół nie powinien mieć nic wspólnego z państwem... Naród zaślepiony pięcioma stówami, porażka...
@szymeg7: Jak mają kogoś zatrzymać jak sprawy są zgłaszane do przedstawicieli kościoła zamiast na policję lub do prokuratury. Poza tym jak w tym filmie pierwszy dziad ma ponad 80 lat i niby się przyznał do molestowania, które popełnił 30 lat temu. Po pierwsze to już mogło się przedawnić, a po drugie to może złożyć wszystko na wiek, że nie wiedział co w ogóle mówi. Dobry adwokat i #!$%@? mu udowodnią.
@szymeg7: #!$%@?ąc od tego, że Pan PiS nie tknie czarnej mafii to wydaje mi się, że przy aktualnej wersji prawa nie ma możliwości zatrzymania większości tych księży dopuszczających się molestowania np. 30 lat temu. Chyba, że znalazłyby się późniejsze ofiary. Okres przedawnienia w przypadku najcięższych przestępstw przeciwko wolności seksualnej to 20 lat z tego co znalazłem. Nawet ten prawnik z filmu, który walczy z kościołem mówi, że często na drodze sądowej
Czego oczekujesz po partii na której czele stoi 69-cio letni przegryw prawiczek wspierany z tylnego szeregu przez 67- Krysie "żelazną dziewicę".


@wyindywidualizowanyentuzjasta: Dlaczego niektórzy uważają, że jak ktoś nie męża/żony to nie ruchał i nie rucha? xD Jak nie przepadam za obiema personami, tak takie uogólnienia są lekko śmieszne. Przegryw to pewka, choć posłuchu odmówić nie można, więc nie do końca taki przegryw.
@szymeg7: Czego oczekujesz po partii na której czele stoi 69-cio letni przegryw prawiczek wspierany z tylnego szeregu przez 67- Krysie "żelazną dziewicę". Wśród innych autorytetów tej partii można znaleźć osoby które wzięły 3 krotny ślub kościelny oraz osoby które leją swoje żony.


@wyindywidualizowanyentuzjasta: Zapomniałeś dodać o posłach, którzy są zamieszani w handel żywym towarem do podkarpackich domów publicznych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szymeg7: nie pis kryje tylko hierarchowie kościelni. Pytasz jak? Manipulacją. W ogóle to jak pis teraz dostanie wizerunkowy wpie...dol będzie epopeją. Świetny case da prowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)