Wpis z mikrobloga

#holandia takie wychowane spoleczenstwo... poszedlem do parku, usiadlem na lawce, wyjalem bulke, i nagle cap i nie ma bulki. PAtrze a to jakis pies mi wyrwa z reki, no i merda ogonem i hihihih hahaha #!$%@? mu kanapke... no tia... poczekalem, pies odszedl sobie. za 2-3 minuty wyjalem druga bulke, upewnilem sie ze psa nie ma. i jem bulke sobie patrze na jezioro... a tu nagle jeb i czuje straszny bol, pies mi #!$%@? w reke w ktorej trzymalem bulke. patrze na reke no krwawi, ruszac ruszam palcem ok... krzycze do wlascicieli tego psa, zeby zabrali do odemnie , zero reakcji, krzycze ponownie i mowie ze wlasnie mnie ugryzl, zero reakcji, pytam sie czy mam zadzwonic po paly zeby im wylumaczyli zeby zabrac psa.. no to glupia #!$%@? cos ogarnela sie, i podeszla za minute pytac sie z czym mam problem. stwierdzila ze to ja przeciez jej psa karmilem, i teraz mi sie cos nie podoba. wytlumaczylmem jej jak to bylo, ale gowniara mowi ze i dont kieeer.. sweet 16teen taka.. i pytam sie to jak ty dont kier, to moze zadzwonic po policje zeby ci wytlumaczyli ,a ta ze spoko zebym dzownil. no to wyjalem telefon i dzownie, ta to widzi, i mowi ze no nie nie dzwon na policje..ja mowie przeciez sama chcialas to dzownie. a ta #!$%@? zaczyna #!$%@? z psami, ja mowie no czekaj teraz to juz dzownie na paly wiec nie uciekaj tylko poczekaj i ide za nia. jej przydupas cos tam zaczal swirowaqc uga buga cos tam gestykulowal ale na dobra sprawe malo go rozumialem. policjanta przez tel mowi mi : i co chce zebysmy z tym zrobili ? mamy psa uspic ? ja mowie whoa ..#!$%@? jakie usypianie psa, po prostu przyjedzcie i wlepcia mandat ze trzyma psa bez smyczy i kaganca, w miejscu jest jest napsiane ZAKAZ PSOW , znak stal 5 m obok. i tyle, to moze sie nauczy.. Laska cos sie chyba zreflektowala ze juz skonczyly sie chyab heheszki i dzwoni do matki i mowi zebym z jej matka gadal... a ta matka ze ojej panie zloty zlituj sie ona mloda glupiotka ma dopiero 16 lat ,a piesekno jak to piesek poczul miensko i dlatemu tak.. ja mowie kobieto ten pies mnie najmniej #!$%@? z was wszystkich i ja do niego nic nie mam, ale co ona tu z nim robi bez smyczy to raz, i dlaczego nawet w ogole nie pilnuje co ten pies tu robi, jak by #!$%@? dla 4-5 latka kanapke z reki tak wyrwala to by reki nie bylo. i ta jej #madki mowi ze przesadzam i zebym sie wyluzowal. bagietmaster mowi ze moge sobie jej dane zapisac w razie gdyby mi palec odpadl i bym poniosl koszta to zeby mi oni to splacili xD mowie do jej matki zeby mi dane do siebie zostawila, a ta mi mowi ze to przesada i chyba mnie #!$%@?... stwierdzilem ze to mnie juz mnie za duzo nerwow kosztuje ,wiec im powiedzilem zeby mi #!$%@? z oczu.. #!$%@? kultura.. nie mam nic do #psy , ale #!$%@? niektorzy ludzie chyba ich nie powinni miec skoro nie umieja sie z nimi obchodzic. KToregos dnia jakiemus dzieciakow reke #!$%@? i co tez powie zeby sie wyluzowal ? typowe holendry sa typowe, wyluzowani sa tylko do momentu jak to innemu sie krzywda dzieje, ale sprobj na odwrot zrobic i zobaczysz ze juz tacy wyluzowani nie sa... ehh starczy #gorzkiezale ide woda utleniona oczyscic
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaktrwogatonawykop: no wyzywam tych debili od debili bo mialem taka stycznosc dzisiaj. to juz lepiej nie pomagaj, dzieki. niz 'my' czyli kto , ja i ty ? watpie, nawet gdybys zanizal mocno IQ, to mam jego tyle ze i tak wiecej bedzie niz 2 takie idiotki jak te z parku
  • Odpowiedz