Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po 4 latach zerwałem z dziewczyną bo związek się już wypalił, a poza tym coraz częściej mocno flirtowałem z dziewczynami, nie chciałem jej zdradzać. Po 2 miesiącach od zerwania wiem ze ona spotyka się już na randki, jak powiedział mi o tym mój dobry kumpel to coś we mnie pękło. Czuje złość, że tak szybko zaczęła spotykać sie z innnymi facetami. Nie wiem czy juz o mnie zapomnaiała czy chce zapomnieć ale jak pomyslę, że tak szybko sobie chce znależć kogoś nowego to aż mnie szlag trafia. Mam ochote napisać do niej ale mnie zablokowała :/. Miał ktoś tak jak ja? Jak sobie poradzić z tym uczuciem?

#zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedzi tu stado bezproduktywnych ogurów no ale moze w tym szambie znajdzie sie jedna perełka ktora zrobi generator baitów? Taki multiwątkowy z plottwistami. Poszukajcie na reddicie, z tamtąd i tak jeden z drugim #!$%@? content, to przy okazji zapytaj moze ktos ma ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak sobie poradzić? Zachowaj honor i do niej nie pisz bo ona się od Ciebie odcięła. Zablokuj ja, nie podglądaj i zajmij się swoim życiem. Najlepiej abyś jakaś dupeczke wyrwał i się na niej skupił to wtedy Ci szybko przejdzie. Mam 30 lat, wiem co mówię :)
  • Odpowiedz