Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2528
Tracę wiarę w ludzi...
U mojej córki w przedszkolu jest akcja - Rowerowy maj czy coś takiego. Generalnie chodzi o to, że przez 3 tygodnie dzieciaki mają przyjeżdżać do szkoły na rowerze, hulajnodze albo rolkach. Na koniec akcji jakieś dyplomy czy coś. Wszystko spoko, fajna akcja, budzik nastawiony 15 minut wcześniej ( ͡º ͜ʖ͡º) Mała na rower, ja spacer przed pracą.
Wtem podchodzę pod przedszkole i co widzę? Podjeżdżają rodzice pod same drzwi, wyjmują hulajnogi z bagażnika i zanoszą do przedszkola (°°
No #!$%@?, ja #!$%@?ę. Jeżeli koniecznie muszą podjeżdżać samochodami (wiadomo, nie każdy ma jak ja 10 minut spacerkiem) to można wysiąść 200m od przedszkola i faktycznie dać się przejechać dziecku kawałek... Uważacie, że przesadzam czy wszystko ok?
#dzieci #patologiazmiasta #pytanie
  • 197
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@Matan_Jagiz: stary, ja też mam ale świadomość, że moja córka podeszła do tego uczciwie jest dla mnie ważniejsza niż mój komfort :)
  • Odpowiedz
@Above1: ludzie to debile, skoro tak im śpieszno rano to co za problem wstać chwilę wcześniej żeby dziecku frajdę sprawić, widać jak bardzo są uzależnieni od systemu, ja do pracy w sumie wpadam kiedy chcę i nikt nie robi problemu bo mam po prostu zrobić moją robotę a ile mi to zajmie to nobodygiveasinglefuck
  • Odpowiedz
Podjeżdżają rodzice pod same drzwi, wyjmują hulajnogi z bagażnika i zanoszą do przedszkola


@Above1: zrób akcję protestacyjną, wynajmij busa blaszaka, pożycz od znajomych ze 20-30 rowerów i w któryś dzień przywieź je pod przedszkole w godzinie, o której najwięcej ludzi będzie wchodziło i je wszystkie wyładuj.
Po południu zabierz. Jak się będą pluli, to mów że chcesz koniecznie wygrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz