Wpis z mikrobloga

Jak piłką nożną się w ogóle nie interesuje, tak Michała Pola słuchać lubię. Opowiada mega ciekawie, z pasją, facet ma wiedzę, doświadczenie i zna się na rzeczy, a do tego ma do siebie ogromny dystans i jest kulturalny wobec widzów. Szanuję mocno, szczegolnie że chodziliśmy do jednego LO w Wawie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rales: Pol porównał awans VIVE Kielce do Final Four Ligi Mistrzów do wyeliminowania Realu Madryt przez ekstraklasową drużynę. Tylko, że VIVE w ostatnich siedmiu latach czterokrotnie awansował do finałowej czwórki, z czego trzy lata temu Ligę Mistrzów wygrał. Nie po raz pierwszy Pol pokazuje, że ma przeciętne pojęcie o sporcie.
  • Odpowiedz
@czullo: Kołtino to pierw by musiał przestać miec wywalone na czat,by w ogóle tak możliwości mogła zajść...
@rales: mimo ze janusz to szanuje max.chciał bym by mój ojciec,ktory jest nie wiele od niego starszy miał taki dystans do siebie
  • Odpowiedz
@rales: Michał Pol to jest fenomen. Wybitnego pióra nie ma, przed kamerą przeciętny. Skupia w sobie całe januszostwo. Jeśli pomyślisz o jakiejś niejednoznacznej albo często źle rozumianej kwestii i zapytasz o to Michała Pola, to na 99% odpowie błędnie albo zgodnie z rozpowszechnioną, stereotypową opinią. Jaki jest instrument narodowy Szkocji? Odpowie, że kobza, a nie dudy. Kto był pierwszym Europejczykiem, który dotarł do Ameryki? Niemal na pewno nie będzie nic
  • Odpowiedz
w ostatnim Live nawet przeczytał komentarz jakiegoś typa który go nazwał #!$%@? ryjem czy coś takiego, ma dystans do siebie i za to mozna go lubic. taki kolton to w życiu By takiego komentarza nie przeczytał


@czullo: ktos napisal zeby Pol zamknal glupia morde, a on to przeczytał i powiedział, że nie zamknie głupiej mordy, bo o to chodzi w jego livach. Zaorane 120%. Już nie wspomne o żartach o
  • Odpowiedz
@baalder363: @czullo: ale mi nie chodzi o to, czemu jest dziennikarzem, bo jest wielu gorszych od niego. Ale gość był naczelnym PS, teraz jest dyrektorem sportu w Onecie, zdobył Grand Pressa. No nie wiem, wydaje mi się, że do tego przydałyby się, oprócz wielu zalet, które posiada, ponadprzeciętne umiejętności zawodowe.
  • Odpowiedz
był naczelnym PS, teraz jest dyrektorem sportu w Onecie, zdobył Grand Pressa


@jatutylkonachwile1: Naczelny PS - bo pewnie był pracowity, dyrektor sportu w onecie - bo jest obeznany w trendujących technologiach, a Grand Pressa nie wiem za co zdobył. W każdym razie na takich kierowniczych stanowiskach trzeba mieć raz że doświadczenie w zawodzie, a dwa umieć wyczuwać trendy. Ze starych dziennikarzy, to on chyba najlepiej odnalazł się w erze internetowej
  • Odpowiedz