Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mówcie szczerze o swojej przeszłości (także seksualnej) od początku związku, bo później może się to na was zemścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spotykałem się z różową która zawsze zgrywała szarą myszkę. Jak się poznaliśmy ja lvl 25, ona lvl 23. Miała niby tylko 1 chłopaka w liceum (z nim pierwszy raz) i 1 na licencjacie i twierdziła, że nie ma bogatych doświadczeń seksualnych
Dopiero po prawie roku związku porozmawialiśmy o tym wprost i szczegółowo- wcześniej tego nie chciała, ale po imprezie ze sporo alko i trochę pod wpływem emocji (nieco się poróżniliśmy) rozwiązał jej się język (a ja sam wcześniej nigdy niczego nie ukrywałem)
I co się okazało? Że na koncie ma:
-seks w plenerze
-spusty na twarz
-anal
-lody prawie że w miejscu publicznym (np szatnia w sklepie)
-i nie wiadomo co jeszcze

Takie to szare myszki( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby nie było - dla mnie może byłoby to do zaakceptowania, gdyby powiedziała o tym wcześniej (nawet niekoniecznie sama z siebie, bo ja inicjowałem rozmowy na te tematy), a potoczyło się to tak, że poczułem się trochę oszukany (nie wiadomo co jeszcze ukrywałaa). Wszystko to byłó początkiem końca naszego związku (rozpadło się 2 miesiące później)

Widziałem ostatnio komentarz autorstwa @El_Machete:
"Powtarzam to już kolejny raz - co to za trend o dzieleniu się z partnerem szczegółami ze swojego przeszłego życia intymnego? Przecież to tak ogromny bagaż emocjonalny dla każdej ze stron...
Liczą się WARTOŚCI jakie się wynosi z tych doświadczeń!"
i ja się z tym nie zgadzam - trzeba się nimi dzielić, ale szczerze - czyli grać w otwarte karty. ukrywanie różnych rzeczy zawsze może się na was zemścić, w najmniej spodziewanym momencie
#takaprawda #oswiadczenie #zwiazki #seks #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 55
@nowylogin234 Nie no pewnie, będę elaborować na internetach co robię w łóżku. xD

Generalnie niespecjalnie używam stwierdzenia, że coś jest 'wyuzdane'. To są po prostu ludzkie zachowania seksualne. A to co robimy zależy od preferencji i np. dla innych nie będzie to coś co będą chcieli robić w łóżku.

No i spoko, ktoś może nie chcieć seksu oralnego, analnego, no ale nazywać wyuzdanym jedne z najpowszechniejszych zachowań seksualnych, to... xD
No jeszcze
@alfka ludzkie zachowania seksualne tzn.? Wytłumacz mi ten aspekt. Bo nie wiem czy to rozumiesz, czy racjonalizujesz że ktoś ci się na twarz spuszcza. Chodzi o role dominujące / uległe? Nie mówię że to dla mnie coś poza granicami zrozumienia. Mówię że chciałbym się dowiedzieć, dlaczego kpisz w zasadzie, jak kogoś granicę seksualne są węższe niż Twoje
@nowylogin234 Ludzie mają dość szeroki wachlarz zachowań seksualnych i preferencji co do tego co robią albo czego nie robią podczas seksu. Tyle.
Ktoś może chcieć różne rzeczy robić, bądź nie, ale twierdzenie, że coś całkiem popularnego jest olaboga wyuzdane jest co najmniej brakiem wiedzy.

Już tym bardziej biorąc pod uwagę, że łóżko jako takie powinno być w związku bezpieczną strefą, gdzie można sobie eksperymentować bez oceny innych.
A tu gość jest oburzony,
@AnonimoweMirkoWyznania: tak po pierwsze, to szare myszki nie istnieja.

i moze nie chciala ci mowic, bo wasza relacja nie byla na tyle otwarta? moze zauwazyla, ze poleciales na jej "niewinnosc" i nie chciala ci burzyc swiatopogladu? albo w ogole dziewczyna moze miec blokade przed gadaniem o tym.
i swoja droga, skoro te rzeczy ci nie przeszkadzaja (przyznac trzeba ze obecnie dosc normalne, popularne i raczej ciezko znalezc kogos kto ich nie
OP: > Panie, ale co Ty #!$%@? o jakimś mówieniu prawdy, oszukaniu itd. my tu niebiescy wszyscy wiemy o co ci chodzi i chodzi o to, że wygarnęła ci, że z innymi chętnie przyjmowała na twarz po namiętnym chętnym seksie analnym w plenerze.
A Ty... Ty musiałeś prosić i była niechętna. Dostałeś znacznie mniej i zazwyczaj "po ciemku" i jak prosiłeś i "na odwal się" bo już nie chciała byś jęczał
ZagubionyKod: >@AnonimoweMirkoWyznania: Ty masz jakieś problemy z głową, sam święty nie byłeś i dziewicy szukasz :D może laska zwyczajnie się krępowała w pierwszych miesiącach - które de facto są pełne romantyzmu i motylków w brzuchu - opowiadać o tym jak jej się byli na twarz spuszczali, po #!$%@? w ogóle Ci słuchać takich rzeczy xD

@mirka_wykopkova: ja #!$%@?, powtarzam sie tutaj nie wiem który raz. Nie szukam dziewicy i nie
to ja zapytam cię o coś - ostatnio sporo pisze się tutaj o korzystaniu z usług prostytutek. uprzedzając - nie, nie porównuję seksu analnego do korzystania z prostytutek. ale chciałabyś się dowiedzieć, że twój facet korzystał - na początku związku czy po kilku latach? myślę, że większość kobiet wolałaby wiedzieć o tym jak najszybciej


@AnonimoweMirkoWyznania To 'nie porównuję, ale jadnak porównuję' jest jak kulą w płot.
Jest różnica między seksem z partnerem,
BiałkowyDrań: > to ja zapytam cię o coś - ostatnio sporo pisze się tutaj o korzystaniu z usług prostytutek. uprzedzając - nie, nie porównuję seksu analnego do korzystania z prostytutek. ale chciałabyś się dowiedzieć, że twój facet korzystał - na początku związku czy po kilku latach? myślę, że większość kobiet wolałaby wiedzieć o tym jak najszybciej
@AnonimoweMirkoWyznania To 'nie porównuję, ale jadnak porównuję' jest jak kulą w płot.
Jest różnica między
@AnonimoweMirkoWyznania Rozumiem, że w ramach tej szczerości mówiłeś poprzednim, że 'no w sumie to Cię lubię, ale to nic poważnego, tylko chwilę z tobą pobędę, bo seks jest fajny, ale na żonę to sobie znajdę młodszą dziewicę'. Już to widzę. xD