Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
za 220 to ja nie wiem co byś kupił... Garaż?

@dorotka-wu: nie każdy mieszka w Warszawie, Wrocławiu czy innym dużym mieście. W małych miastach powiatowych to normalna cena za ok 50 metrowe mieszkanie.
  • Odpowiedz
@Ribelo: No i slusznie. Ja na szczescie branza raczej meska i w zyciu nie zatrudnie kobiety. Moga mnie wyzywac od szowinistow. Wole placic na swoje 2 wlasne bombelki niz czyjes.Jak panstwo chce prowadzic polityke prorodzinna to nie moimi pieniedzmi.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: jeśli to jest kadra typowo najniższa i do pracy wymagane są przeciwstawne kciuki, trochę umiejętności czytania i jako takie obycie z zakładem, to ok - można mieć backup, a nawet jakieś nadzatrudnienie, a jak nie to szkolenie pracownika trwa kilka dni.
Gorzej sprawa wygląda z kadrą wyższą gdzie na etacie jest kilku ludzi odpowiedzialnych za planowanie produkcji, kilku technologów, jakościowców, logistyków, którzy jednak muszą być zaznajomieni z zakłądem, a
  • Odpowiedz
Ej malkontenci. Podaliście dziesiątki przykładów anegdotycznych, a żodyn nie podał:
a) średniego czasu przebywania na urlopie
b) kosztów w realnych przedsiębiorstwach
c) źródeł na temat rynku zastępst
e) jak pipy, a nie biznesmeni
Pozdro
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: płaci 33 dni w każdym roku kalendarzowym. Jak Pani w listopadzie 2019 pójdzie na urlop w ciąży to wraca w 1 lub 2 kwartale 2021 roku i pracodawca płaci jej za 99 dni nic nie robienia a następnie jeszcze 2 miesiące urlopu które się uzbierały przez ten czas. Razem około 160 dni, czyli prawie pół roku płacenia pracownikowi którego na oczy nie widzisz. Ale to dopiero początek po porodzie
  • Odpowiedz
@Deadlyo: ale wam dobrze, u nas glupia kawalerka 90k pozostale mieszkania okolo 110-150k, a miasto okolo 70 tys ludzi, w większych to już wogole mieszkania i po 300k, i sie ludzie dziwią ze czasem ktoś 30+ mieszka z rodzicami, jak go niestac ani kredyt ani wynajem, zreszta kredyt na 30 lat to ja dziękuję
  • Odpowiedz
dostaną jak pójdą na urlop typie xD płaczesz bo kobieta na zwolnieniu nabywa prawo do urlopu wypoczynkowego. Janusz xD


@Shatter: Pokaż mi jak "typie" jak facet może pójść na urlop macierzyński.

Ach te złe kobiety, które doją pracodawców, powinny po zajściu w ciążę same się zwalniać, po czym umierać z głodu. Problem
  • Odpowiedz