Wpis z mikrobloga

@animelover_97: bronienie tego bezkręgowca tylko pokazuje, jak zakłamanym i fałszywym środowiskiem są nasze konserwy.

Niby nie lubią pisu, niby nie lubią fejk niusów, niby chcą tego "równego traktowania, ale bez "przywilejów"", ale jak przychodzi co do czego, to tu się skrzętnie zakopie, tu zrobimy dwójmyślenie i się odkopie...

Ciekawe, czy ci ludzie kiedyś spojrzą w lustro i zdadzą sobie sprawę ze swojej fałszywości?
@animelover_97: Heh, i tak jestem pod wrażeniem, że tyle wykopów zebrało. Spodziewałem się, że znalezisko zostanie szybko zakopane, ale nie szkodzi, ważne że się rozeszło :)

Sugerowanie, że to informacja nieprawdziwa to oczywiście tutaj zwykła manipulacja. Ktoś tam zarzucał, że Jaok nie jest dziennikarzem TVP i to był rzekomo powód zakopu (xD). Szkoda tylko że sam Jaok ogłosił to po 22:00 a film jest starszy i na nim raczej nadal jest
Cóż... nowy BanHammer wkrótce się szykuje? ( )

@Kempes: Jaki nowy? Działa cały czas, bo lecą kilka razy do roku różne grupki, bądż pojedyncze osoby za manipulacje z konserw i neuropek.
@animelover_97: Dopuszczasz możliwość, że część ludzi nie zamierza wyciągać jakichkolwiek wniosków po oglądnięciu paru sekund nagrania? W szczególności w kontekście dawnych fałszywych oskarżeń min. o rzekomym pobiciu? Czy ciężko wziąć pod uwagę formułę kanału pyta.pl? Całkiem możliwe, że sam Jaok przyniósł flagę i ten człowiek mu ją zabrał? Chociaż skłaniam się do wersji, że to prowokacja z ich strony (pyty) i człowiek z flagą również do niej należy.

Reasumując, sam bym
@Lipathor: Nie porównuje, tylko dzbanie zwracam uwagę na "zagrożenie demokracji", bo jak dobrze wiem, prawo do demonstracji jest zapisane w konstytucji i mam prawo insynuować takie rzeczy. Ty za to nie masz najmniejszego prawa mówić o manipulacji, bo co znalezisko jest na temat waszego lewackiego #!$%@?, to wasza lewacka śmietanka zakopuje jako "spam" lub "informacja nieprawdziwa". Prawda w oczy kole
@Lipathor: Ale czy ja mówie, że tak nie jest po naszej stronie? Mówię, że ty nie masz najmniejszego prawa mówić nic o manipulacji, bo sam jesteś manipulator cepie i to chyba tobie się przyda nauka czytania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@animelover_97: no ale nie rozumiem, uważasz że bot czy skrypt z automatu zakopujący COKOLWIEK prawicowego jako powód losowy jest ok? Przecież za to lavie dostał tydzień bana, bo potrafił zakopywać znaleziska wrzucane o 3 w nocy kilka sekund po dodaniu. Te o 6 rano i dowolnej innej porze - także. No chyba nie powiesz mi, że to 100% legit, no scam?
@buczubuczu: teraz nie dam ci linku (zaczął usuwać konto) ale Lavie zrobił o tym wpis w którym tłumaczy wszystko. np to że zakopuje znaleziska kilka sekund po dodaniu to kłamstwo, najszybciej zakopał w bodajże 33 sekundy. a jest aktywny w nocy i w dzień bo ma problemy ze snem.