Wpis z mikrobloga

@wakacje_to_wolnosc: Jeśli chcesz bezpośrednio z landlordem, to sprawdź, czy Twój depozyt będzie chroniony. Prawnie powinien być.
My wynajmowaliśmy przez agencję i w sumie sobie to chwalimy, bo landlord okazał się idiotą. W takich przypadkach wynajem przez agencję chroni mimo tego, że agencja będzie raczej za landlordem.
@piwniczak: @cactooos: @asique: po obejrzeniu kilkunastu mieszkań wynająłem na próbę (na kilka miesięcy) single bed room z wyjściem na ogródek na Shoreditch. Opłaty nieco ponad 700, w pokoju jest pojedyncze łóżko, szafa, biurko i fotel. Wszystko raczej nowe, po remoncie, oprócz mnie w domu 4 osoby. Dwie łazienki - jedna z prysznicem druga to toaleta. Kuchnia dobrze wyposażona, internet i wszystkie inne rachunki w cenie. Mieszkam z samymi dziewczynami,
@asique: No co ty, ja codziennie jeżdżę przez Bethnal Green central line, bo póki co mieszkam na Mile End gdzie wynajmuję airbnb. W sobotę się przeprowadzam. Jak się patrzyłem na ceny na spareroom, to Bethnal Green też nie jest tanie. Tym bardziej że gdybym tam mieszkał to doliczam ~130 GBP za Oyster którego obecnie nie potrzbuję bo mieszkam obok pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)