Wpis z mikrobloga

@Aalchemik: i będziesz sobie tak chodził i będziesz sobie snuł wodze fantazji, że jesteś szeryfem gdzieś na południu USA i ratujesz otyłych białych w Walmarcie przed zakapturzonym murzynem napadającym na kasę?
  • Odpowiedz
@murgal: ~1350 złotych po dzisiejszym kursie
@FlaszGordon: P-64 to według mnie bardzo estetyczny pistolet, między innymi dla tego go kupiłem.
@noitakto: Dokładnie tak, a po strzelaninie wsiądę razem z nowo poznaną Pocahontas do mojego Forda Mustanga i odjedziemy w kierunku zachodzącego słońca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aalchemik: Kiedy właściwie możesz go użyć? Chodzi mi o taką realną sytuację w życiu codziennym, która może się wydarzyć, bo w sumie sam zastanawiałem się nad wyrobieniem pozwolenia, tylko aktualnie fundusze nie pozwalają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@krafo: obstawiam że nigdzie. Policja boi się strzelać do bandytów bo mogą wyrok wyłapać to jak ty z pozwoleniem na broń myśliwską czy sportową wedle których możesz używać ich w lesie na zwierzynę albo na strzelnicy do tarczy, jak ty możesz wyjąć broń i do kogoś strzelić nawet jakby też miał broń i nie ponieść konsekwencji... W domu własnym do włamywacza strzelisz i pierwsze co to będziesz miał po pozwoleniu
  • Odpowiedz