Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki! Mam pytanie do #rozowepaski. Jak znaleźć sobie koleżankę?
Wiem, że to głupie i wstyd mi pisać z mojego konta, ale ja nie mam koleżanek.
Byłam lubiana i ogólnie ludzie uwielbiają mi się zwierzać, rozmawiać ze mną, jednak ten kontakt z taką osobą zazwyczaj po pewnym czasie się urywa.
Myślę, że to może być kwestią tego że mieszkam z dala od miasta i w czasach szkolnych nie bywałam na żadnych imprezach, urodzinach, osiemnastkach.
Nie miałam nigdy czym jechać i czym wrócić. Teraz mam 25 lat i nigdy nikt nie zaprosił mnie na ślub, czy jakąś imprezę, ogólnie jestem takim forever alone.
Nie mam kontaktu z nikim z czasów szkolnych czy dzieciństwa. ()
Siedzę cały dzień w domu, bo pracuję zdalnie. Wychodzę tylko do sklepu po zakupy i na samotne spacery. Jak jadę do miasta, to coś załatwić albo do kina. (sama).
Nie wiem dlaczego, ale nigdy nie miałam takiej prawdziwej przyjaciółki. Chciałabym mieć z kim porozmawiać o babskich sprawach, zwierzyć się czy wyjść na kawę czy coś takiego. Rok temu zapisałam się charytatywnie do schroniska gdzie były 3 inne dziewczyny, no i wyszło tak, że one złapały ze sobą świetny kontakt ja znowu byłam lubiana, ale nic po za tym. Kiedy na przykład zapraszałam, którąś gdzieś lub proponowałam wspólny wypad to czułam, że wolałyby iść beze mnie i ogólnie było słabo (,)
No więc od czasów szkolnych miałam przelotnie jakieś tam koleżanki, ale jak widziałam że utrzymywanie kontaktu jest tylko z mojej strony to odpuszczałam, bo nie lubię nic na siłę. No i nie jestem taka zdesperowana. Jednak od czasu do czasu kuje w serduszku, że nie mam żadnej przyjaciółki i by się chciało..
Poradzicie coś? #pytanie #zwiazki #przyjazn #rozowypasek #relacje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 10