Wpis z mikrobloga

@RegitMell: Pijawka, kolejna osoba, która wypromowała się na Kononowiczu nie mająca własnego kontentu.
Żeby istnieć w swoim wegetującym życiu wciąż musi bazować na Kononie i Majorze. Do tego obleśny żul, jedzący własne gluty, mieszkający z matką, cofnięty w rozwoju - etap gimnazjum.
Grubas i struś to dwa bezrobotne genetyki które nie potrafią nic zrobić w swoim życiu, jedynie co im dobrze wychodzi do donosy na bezdomnych seks analny i ćpanie nitra. Poza tym Konon jest do tego stopnia jebnięty że jakby mu się powiedziało że na Marsie jest ludzka cywilizacja to by w to uwierzył.
@ACE41 Oglądasz to co przesyła na yt w sumie racja że oglądasz Konona od lat a oglądałeś film w którym mówił że boi się że Major go wyrucha? po czym szybko go usunął? wiem znacznie więcej o tym grubasie jak ty
@ACE41 Skoro jesteś jego wiernym widzem to dlaczego jeszcze nie nagrałeś jakiegoś materiału na Szkolnej? przecież wierni widzowie powinni się kochać z wzajemnością. Już wiem skąd te nawiązania do analu :D z ciekawości sobie wszedłem na twój profil i widzę że masz tam filmik z Kononem który jest powiązany z analem :D tosz ty jesteś zagorzałym fanem brązowego oka demona, nie wiem kto cię nauczył słowa anal ale na przyszłość powinieneś wiedzieć