Wpis z mikrobloga

mirki, nie wiem czy będziemy z tego kręcić małysza, czy to nie jest zbytnio #afera, ale patrzcie na co trafiłem przeglądając galerię pewnego technikum w #tarnow

W trakcie dni otwartych, jeden z uczniów działający jak mniemam w jakiejś grupie ASG, przyniósł replikę broni wykorzystanej przez terrorystę z Nowej Zelandii - Brentona Tarranta.

Link do całej galerii.
Link do zdjęcia
Pobierz Endorfinek - mirki, nie wiem czy będziemy z tego kręcić małysza, czy to nie jest zbyt...
źródło: comment_QIhhTbLftg09NlfQcCCKbzhjtT6pVJBI.jpg
  • 183
@Endorfinek: przegięcie pały, ale czy warto nagłaśniać i niszczyć chłopakowi życie? Lepiej poinformować szkołę, żeby usunęli zdjęcie i wyciągnęli konsekwencje od ucznia, za młodzieńczą głupotę


@Anski: Ciekaw jestem komentarzy gdyby tak jakiś Arab z "młodzieńczej głupoty" zapozował wesoło z pasem szahida.
@anonimek123456: Jak nie sądzę, aby życie seksualne innych osób powinno kogoś interesować i rozsyłanie babciom informacji o ilości partnerów seksualnych jest przegięciem, tak jak bym był w związku z #!$%@?, które chwali się w internecie, że mnie zdadza to nie miałbym nic przeciwko, że ktoś by mnie o tym poinformował.