Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili inaczej mając 20 lat, szukam rad dla siebie.
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę p---------a, ale po co mi te kontakty międzyludzkie gdzie indziej niż do biznesów

Konkrety normiku. Ogólniki to se mogą p-------ć politycy w telewizji


@Aokx: przede wszystkim naucz się pokory; pytasz o porady, a później zero wdzięczności więc już widać, że c-----y z ciebie człowiek
  • Odpowiedz
@Aokx jak nie masz pracy opartej o ludzi to bycie dupolizem, co proponuje DulGukat, jest pomijalne. A że obecnie własne prace nie-społeczne są najlepiej płatne, to łatwo sobie dodać jeden do jednego :d
  • Odpowiedz
@Aokx: W wyniku wieloletniego palenia tytoniu w płucach palacza dochodzi do poważnych zmian Zawarte w dymie tytoniowym toksyczne substancje działają drażniąco na błonę śluzową dróg oddechowych, dlatego nałogowi palacze często cierpią na przewlekły kaszel. Substancje toksyczne uszkadzają bowiem nabłonek rzęskowy, konsekwencją czego jest pojawienie się tak zwanego kaszlu palacza.
  • Odpowiedz
@Aokx a porady ode mnie:
- być indywidualista i non - konformista (pozwala na ucieczkę od kapitalistycznego pędu i chorób cywilizacyjnych, nie wspominając o wyzerowaniu wpływu mas ludzkich, zbędnych trendów i takich tam)
- być niematerialista I anty-konsumpcjonista - nieważne jak vddzissz bogaty (biedny?) , póki będziesz na tyle wydolny by płacić za mieszkanie i jedzenie, to pod względem pieniężnym będziesz szczęśliwy
- posiadać hobby! Tylko kreatywne podejście do spędzania czasu
  • Odpowiedz
@Hawthorne: Z rodziną to mam problem racja. Ciężko mi o hobby, już mnie nic nie bawi powoli xDDD, tylko lubię dużo myśleć, ale nie jakoś ściśle, to zabija kreatywność :D Bogaty się staram być ale tylko po to by nie pracować i mieć loszki :DDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erajwa: Nie uwierzył, ilość ofert dla programistów przewyższa ilość ofert dla grafików, pora się przebranżowić, bo ile można obrazki obrabiać.
  • Odpowiedz
@Aokx:

Mam taką teorie, że większość szczęścia w życiu kobiety zależy od wyboru faceta :D Rozumiem że żadnego nie wybrałaś.


A to ciekawe, ja już jakiś czas temu miałam rozkminy z cyklu po co Bóg stworzył kobiety i czemu tak jakoś bezsensownie.
  • Odpowiedz
@Liwiia: Dziwne masz rozkminy xD Chociaż w tych czasach zmywarek, szybkiego gotowania, pralek, odkurzaczy samojerzdzących, to kobiety tracą na znaczeniu.
  • Odpowiedz