Wpis z mikrobloga

@Bastsex: Czasem wystarczy, że dziewczyna będzie po prostu o siebie dbać i będzie wyglądała inaczej niż matka. Dzieci nie biorą odpowiedzialności za to co robią ich rodzice ze sobą i swoim zdrowiem
Co byście zrobili inaczej mając 20 lat, szukam rad dla siebie.


@Aokx:
- nie ważne jakie studia skończysz, ważne, że skończysz, bo ameby w HR-ach po kulturoznawstwie i tak nie mają pojęcia, ważne że tytuł
- najważniejsze w znalezieniu dobrego zajęcia jest pokazanie potencjalnemu pracodawcy, że potrafisz więcej niż inni, nie że miałeś lepsze oceny
- goniąc za kobietami stracisz pieniądze, goniąc za pieniędzmi zyskujesz kobiety
- ta dziewczyna którą tak
@DulGukat: bardzo dobry wpis. Dał bym dwa plusy jak bym mógł. Dobrze by to było otagować i zostawić dla potomnych. Coś jak kopalnia dobrych porad dawno temu pod wpisem "rady od starszego mężczyzny dla młodych". Ja żałuję że nie usłuchałem jak był czas. Niby wiedziałem co robię nie tak ale jakoś tak złe towarzystwo mnie pociągnęło za sobą. Dziś żadnego z nich koło mnie nie ma, wszyscy okazali się koleżkami do
@Aokx:
- dalej miałbym #!$%@? w przyszłość swoich związków
- odkładałbym więcej kasy
- z dala od patologii
- uczyłbym się programowania ostro
- nauka języków obcych
- emigracja
- nie przejmowanie się zdaniem innych, oni za mnie nie umrą :)
- rzuciłbym palenie już wtedy, mam 24 lata i kaszlę jak #!$%@? przez fajki
- poszedłbym na siłkę i regularnie ćwiczył sztuki walki
- więcej aktywności fizycznej
@Aokx jak nie masz pracy opartej o ludzi to bycie dupolizem, co proponuje DulGukat, jest pomijalne. A że obecnie własne prace nie-społeczne są najlepiej płatne, to łatwo sobie dodać jeden do jednego :d
@Aokx: W wyniku wieloletniego palenia tytoniu w płucach palacza dochodzi do poważnych zmian Zawarte w dymie tytoniowym toksyczne substancje działają drażniąco na błonę śluzową dróg oddechowych, dlatego nałogowi palacze często cierpią na przewlekły kaszel. Substancje toksyczne uszkadzają bowiem nabłonek rzęskowy, konsekwencją czego jest pojawienie się tak zwanego kaszlu palacza.
@Aokx a porady ode mnie:
- być indywidualista i non - konformista (pozwala na ucieczkę od kapitalistycznego pędu i chorób cywilizacyjnych, nie wspominając o wyzerowaniu wpływu mas ludzkich, zbędnych trendów i takich tam)
- być niematerialista I anty-konsumpcjonista - nieważne jak vddzissz bogaty (biedny?) , póki będziesz na tyle wydolny by płacić za mieszkanie i jedzenie, to pod względem pieniężnym będziesz szczęśliwy
- posiadać hobby! Tylko kreatywne podejście do spędzania czasu pozwoli
@Hawthorne: Z rodziną to mam problem racja. Ciężko mi o hobby, już mnie nic nie bawi powoli xDDD, tylko lubię dużo myśleć, ale nie jakoś ściśle, to zabija kreatywność :D Bogaty się staram być ale tylko po to by nie pracować i mieć loszki :DDD