Wpis z mikrobloga

@mulafasaa: Mądra decyzja, jakbym mógł cofnąć czas to na pierwsze auto na pewno nie wziąłbym e36 tylko właśnie mercedesa w208, jeśli masz mniej niż 10k to bierz mietka, dużo łatwiej trafić go w skórze i z bajerami niż e36. Trójka miała to do siebie, że jest po prostu c-----a na daily, sypiący się środek, plastiki w środku skrzypiące i nagryzione zębem czasu, odklejająca się podsufitka, brak progów w co drugim
  • Odpowiedz
@imargam_2137: czymś co będzie na pewno to LPG. Do tego kompressor i nie chciałbym też mieć mniej niż 180 koni więc wybór pada na 2.3. V6 wydaje mi się ryzykowne w tej kasie, w LPG i z tego co wiem to pali dużo więcej niż 2.3 a osiągi ma tylko trochę lepsze. W razie czego będę pytał :D

No i pytając. Co będzie lepsze manual czy automat? Bo szczerze to
  • Odpowiedz
@mulafasaa: to już zależy od twoich preferencji, ja kupiłem prawie 2 tonową limuzyne i chciałem automat, w mieście to jest mega komfort i automaty nawet te stare na prawdę sprawnie zmnieją biegi, strzela kickdown i auto wyrywa do przodu, jest też tryb sport dla mnie idealna opcja.

Ale manual też ma swoje plusy także decyzję musisz podjąc sam, jeśli lubisz wachlowanie biegami, do tego ten mercedes to buda coupe więc
  • Odpowiedz