Wpis z mikrobloga

@poczekaj: audi kiedyś było moim numerem jeden dopóki nie wsiadłem do starej trójczyny i wiedziałem że od razu chcę to, podoba mi się w tych bmw że są małe i mają mocne silniki chociaż mój ma tylko 2.0.
@bubuch skoro jesteś z Olsztyna to znajdz na fb grupe: skundleni grupa otwarta, tam gdzies powinny byc namiary na jedna z ubezpieczalni ktora na haslo skundleni potrafi zrobic cudy z ubezpieczeniami na takie e36 itp
@bubuch: Ja właśnie po tylu latach z audi, chciałbym spróbować czegoś innego, stąd myśli o bmw. Bardzo mi się podobają f36 i chciałbym pojeździć rwd. Jedynie obawiam się tej awaryjności o której tak dużo się mówi. Chociaż audi 3.0tdi też miało być awaryjne, a przelatałem bez problemów już prawie 100k km i przebieg mam obecnie 313k.
@poczekaj: fajowe f36 z automatem tył napęd i jakiś mocny silnik jest czym się pobawić :) a co do awaryjności bmw to nie masz co liczyc na bezawaryjność serio xD moja e36 robi 3 tysiące km rocznie i ciągle coś w niej się psuje ale to zapewne z powodu wieku auta. Teraz zostawiłem u mechanika 1300 zł bo docisk sprzęgła się zepsuł to jak już zdjeli mi skrzynie to wymieniałem wszystko