Wpis z mikrobloga

@przekojot: za to beka jest jak ikea w co drugim filmie stosuje właśnie takie passive aggressive w stosunku do hejkerów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie fajne ogólnikowe ploteczki, do których można w przyszłości podpiąć wiele newsów i powiedzieć: "ha! a nie mówiłem". Żeby wiedzieć, że w Williamsie nie ma komu pracować nie trzeba dostawać tajemniczych maili. Wystarczy zobaczyć sobie ile mają wakatów.
@Drmscp: Ale czy ja gdzieś bronię Szafy? Sam miałem dziś rano podejrzenie, ze pod wpływem majówki chlapnął o jednego tweeta za dużo, o co go z ciekawości spytałem w poprzednim wpisie na tagu. Więc może jak discord chce więcej szczegółów, to oznaczajcie jego a nie mnie w takich komentach.
@Formek: Passive aggressive - genialne określenie. Pamiętam jak sam wrzucił post szkalujący Cugowskiego, ale pod falą hejtu go usunął. Później wrzucił vloga CG, na którym Cugowski wyglądał jak szaleniec (światło walące w twarz) pisząc coś w stylu, że jest tu miejsce dla wszystkich. Czekał, aż zakon szafowców odpali hejt na CG. Ogólnie śliski typ z wybujałym ego.