Wpis z mikrobloga

@Pafeuuu: mi się podoba jej estetyka i wiekszosc piosenek ale jest troche przeceniania w sensie bycia uwazana za 'rewolucyjna' bo w muzyce 'alternatywnej?XD' taki turpizm jest dosyc powszechny, a nowoscia jest tylko to ze to co teoretycznie jest alternatywne stalo sie mainstreamowe
  • Odpowiedz
@Pafeuuu Nie miałam pojęcia kto to jest do czasu wyjścia "bad guy". Nie rozumiem hype'u na nią, a jej piosenki do mnie nie przemawiają. Nie oglądałam wywiadów ani nic w tym stylu, więc nie wiem jak się prezentuje
  • Odpowiedz
@Pafeuuu: "śpiewać" tak jak ona to każdy by potrafił.

Produkt marketingowy bo rodzice wpływowi. Po za tym jak można tak "śpiewać" kiedy podobno od dziecka miała lekcje śpiewu.
Imo beztalencie z wpływowym tatusiem, to co ją odróżnia od innych jest jej orginalny xD styl ukrywa fakt że nie umie śpiewać.
  • Odpowiedz
  • 31
Billie Eilish #!$%@? mnie jak nic innego na świecie, tak jej #!$%@? nienawidzę, że nawet nie możecie sobie tego wyobrazić. Ta typiara DOSŁOWNIE urodziła się w machinie przemysłu muzycznego i dorastała w obrębie Los Angeles, skąd artyści tacy jak Skrillex czy Beck pochodzą. Jej brat jest profesjonalnym producentem muzycznym a ludzie nadal chcą stać w kółeczku i rozmawiać o tym jak bardzo ta #!$%@? nie jest utalentowana. "AlE jEj wOkaL jeSt tAkI
  • Odpowiedz
@Pafeuuu: nie wiem dlaczego nie ma jej w polskim radiu (bo chyba nie ma, w uk jest). Nie wszystko mi podchodzi ale to co mi podeszlo jest wyjebiste - ma interesujaca forme, brzmienie etc.
W jednym z utworow brzmi dosc podobnie do lany del rey (sorry za pisownie bo pewnie sie jeblem). Ogolnie ciekawie, jestem bardzo na tak i chętnie podyskutuje na ten temat

  • Odpowiedz
@Pafeuuu: mocny hype się teraz zrobił na nią, muzyka brzmi typowo dla 14 letnich alternatywek, jednak ostatnia jej płyta bardzo mi się podoba i jakoś przekonała mnie do siebie. Co do wygladu to jest bardzo ładna moim zdaniem, ale oprócz tego to nie oglądałem wywiadów ani nic więc więcej nie mogę powiedzieć na jej temat.
  • Odpowiedz
@Pafeuuu: jest jeden filmik, który wyczerpuje temat jej "unikalności" w muzyce xD Seth to wizjoner jednak.
Ogólnie da się słuchać, ale wybitne to nie jest, z alternatywnych piosenkarek zdecydowanie wolę MØ, która na żywo ma totalnie zajebisty głos.
feelbeats - @Pafeuuu: jest jeden filmik, który wyczerpuje temat jej "unikalności" w m...
  • Odpowiedz
@Pafeuuu podoba mi się jej głos. jej nowy album jest taki średni, szczerze mówiąc. wolę o wiele bardziej starsze piosenki, typu hostage czy idontwannabeyouanymore. a tak to wydaje sie raczej miła i dosyć dojrzała jak na jej wiek. o wiele bardziej cenie jej brata. i sama w sobie wydaje się raczej ładna () chociaż wolałam ją w niebieskich włosach, a nie takich ciemnych, jakie ma
  • Odpowiedz
@Pafeuuu: po „bellyache” byłam zachwycona potencjałem, ale ostatnio jak jej się przyjrzałam to wyglada jak typowa alternatywna alternatywka, nic specjalnego, można słuchać ale bez patrzenia
  • Odpowiedz
@Pafeuuu Typowy target dla depresyjnych nastolatek, ale takie trendy aktualnie tworzy komercyjny biznes. Gdyby nie to, że jedna ze znajomych cały czas to udostępnia (notabene pasuje ona do opisu powyżej), to bym się nie dowiedział o jej istnieniu. Przesłuchałem i stwierdziłem, że straszne gówno - na dodatek mocno hypowane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pafeuuu: Bardzo szanuję twórczość Williama Eyelasha. Nawet wstawałem o jakiejś dziwnej godzinie, żeby obejrzeć jej koncert na Coachelli. Nie jestem wielkim fanem jej wyglądu, ale to jej sprawa. Zachowanie w mediach, które widziałem bardzo spoko.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pafeuuu muzykę robi na prawdę mega, połączenie jej głosu z tymi bitami jest genialne i nie chce sobie tego niszczyć poznając ja z mediów, bo podejrzewam że jest #!$%@? xD
  • Odpowiedz