Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@EagleOfFreedom Ja to kisne zawsze z wypowiedzi, że kogoś słuchają X latki gdzie X to zawsze liczba poniżej 16/15 XD

@jaksiewtogra Podzielam opinie. Też jej nie uważam za odkrycie niewiadomo czego, ale wpadają mi w ucho większość jej piosenek.

@nadek Też nie chciałbym, żeby to #!$%@?ła, bo w tym wieku akurat dosyć łatwo cokolwiek zepsuć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Zabcio XDDDD

@PienieznyWieprzZMlotemBojowym Ja akurat rzadko kiedy słucham radia,
  • Odpowiedz
@Pafeuuu: nie znam jej, wiec nie oceniam. Natomiast muzyka mi sie nie podoba glownie przez przez silne wrazenie, ze jest dedykowana normicznym tryharderkom, ktore forsuja bycie alternatywnymi lochami, wiec sluchaja mainstreamowgo smętu. D:
  • Odpowiedz
@Pafeuuu: nie wiem przesluchalem tylko album i nawet spoko, jak ktoś lubi Lorde to powinno się spodobać, kto ją stworzył i kto wyprodukował aż tak mnie nie interesuje, nie będę pisał jej biografii, tylko przesluchałem jej album dwa razy bez przesady

polewkę mam natomiast bardziej z try-hardów wszędzie wciskających swoje gówniane i powtarzalne opinie skopiowane od kogoś "hurr durr not normicka depresantka" niż z jej nastoletniego fanbejsu

tak samo było z
  • Odpowiedz
@jempierozki: Dzięki za info :p

@Niebadzlosiem: Pst, kid słuchej:

So you're a tough guy
Like it really rough guy
Just can't get enough guy
Chest always so puffed guy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@arealhumanbean: Z obserwacji widzę podobnie. Prawie zawsze jest taki odzew jak coś albo ktoś dostanie rozgłosu itd.
  • Odpowiedz
@Pafeuuu: trafiłem na nią przypadkiem i cholernie mi się spodobała jej muzyka. Ma świetny głos, śpiewa bardzo czysto i od razu słychać (i widać), że musiała brać sporo lekcji śpiewu, bo podczas śpiewania robi sporo rzeczy, które robią tylko profesjonaliści ze sporym doświadczeniem. Widać, że ma wrodzony talent, ale na pewno bardzo dużo w niego zainwestowała, żeby go rozwinąć.
Z charakteru taka zwyczajna dziewczyna, której jeszcze nie odbiła szajba, ale już
  • Odpowiedz