Wpis z mikrobloga

@Pantokrator: Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego napisałem, że były inne czasy. Jednak każdy, kto miał z takim wypadkiem bliską styczność, albo sam go przeżył, to prędzej autobusem będzie jeździł niż starym gruzem.
  • Odpowiedz
@2zlote: @AstroBoy: @FadingTears: Rozeszli się po roku małżeństwa.
@ManamanaTuriruriru: Zmarł 5 lat po rozwodzie i do tego doszło przez

Peoria County Coroner Johnna Ingersoll said that death was caused by alcohol and drug intoxication, not by the fall. The analysis showed that Ziegel had a blood alcohol level of .123 and a level of morphine indicating the presence of heroin was 540 ng/ml. None
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@2zlote: dlatego nacjonalizm i jego pochodne powinny być traktowane jako choroba społeczna. Jako pochodne mam na myśli m. in. kulty bohaterstwa i patriotyzmu. To naprawdę poważny temat nad którym ludzie powinni debatowac póki jest jeszcze czas i się wszyscy nie pozabijalismy a nie nad tym czy ilość chromosomów ma faktyczny wpływ na seksualność człowieka.
  • Odpowiedz
@Shatter: wiesz, tamto auto było bezpieczne w porównaniu z większością aut, które w 2005 roku jeździły po Polsce. Podejrzewam, że gdyby w takim zdarzeniu brało udział dzisiejsze nowe auto, to nawet i pasażerom z przodu by się nic nie stało.
A jak widzę w 2019 roku jak ktoś matizem jeździ, w dodatku z dzieciakami na pokładzie, to mi się siekiera w kieszeni otwiera i tyle.
  • Odpowiedz
@Shanny proszę czytać uważnie ze zrozumieniem
@Hyyerr ciebie to nawet nie będę komentować, bo już swoje dopowiedziałeś, . Ewentualnie jak chcesz, to wskaże ci gdzie popełniles błąd, tylko do tego czasu nie usuwaj komentarza( ͡º ͜ʖ͡º)
@Fronklon
Napisałem, że pomimo trudności jakie go w życiu spotkały radzi se lepiej niż typowy, zdrowy przegryw z wypoku, no ale najlepiej sobie coś dopisać, żeby akurat pasowało w swoją narrację xD
Nigdzie typa z pic nie obraziłem, a jak już, to typowych wykopkow, które są sprawni fizycznie, wyglądają lepiej, a mimo to nie radzą sobie w życiu, no k---a rzeczywiście poparłem
  • Odpowiedz
@2zlote: Mi nie jest szkoda takich ludzi, sam sobie jest winien. Tak jak zostało tu wcześniej napisane, wojna to rzeźnia na życzenie, a tym bardziej "walka o ideały" to tak naprawdę urojenia psychiczne, nie ma czegoś takiego jak ideały naprawdę bo są one wyłącznie tworem ludzkiego umysłu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WiFoN_xD: ja p------e ten na mnie trzyma teczke ze screenami ja sie czuje jak walesa xD

@Hyyerr: xD akurat Wałęsa przy tobie, to wzór do naśladowania, co najmniej mniej sobie umiał coś dopowiedzieć, no ale ciesz się, parę plusów wpadło, bo akurat spałem i nie miałem jak odpisać
Screeny twoich wypowiedzi akurat trzeba robić, bo te rzeczy to dopiero rozchodzic ciężko xD
  • Odpowiedz