Wpis z mikrobloga

@Hyyerr nazywanie mnie spierdoksem xd
I te argumenty ad personan xD ta alpra już Ci naprawdę wyjadła mózg przegrywie
To po pierwsze, bo po drugie, to nic konkretnego nie napisałes, prócz tego, że jestem Oskar, przegryw no i że będę j---l u Janusza za 2k xD a, no i że przegrywowe, powtarzam przegrywoweprzegrywowe życie mi pasuje xD
Nieźle wyjaśniony here tutaj.
Przepraszam, to teraz dałeś mi do myślenia, czuję się
  • Odpowiedz
@2zlote Jego koledzy, i on sam pewnie też, n----------i z ostrej do cywili w Iraku. Nawet mi go nie żal. Dobrze, że zdechł jak pies a żona go zostawiła przed samobójem
  • Odpowiedz
@FadingTears No i? Czy Twoje słowa stoją w opozycji do moich? Pomijając już to, że też znam historię i akurat jego doświadczenia miały tu decydujące znaczenie, nie sama twarz, ale jego trauma.
  • Odpowiedz
@2zlote: o, to ta para która w necie uchodzi za wyraz prawdziwej miłości bez granic Tyler Ziegel.
Prawda jest nieco inna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Facet już nie żyje, zaraz po ślubie zaczął chlać i nadużywać morfinę, następnie rok później zostawiła go żona która nie mogła z nim wytrzymać a on sam zachlał się, w-----ł po pijaku na lodzie i umarł.
Życie jest brutalne ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A potem nazywacie Hitlera diabłem, jak brał udział w najbardziej p-------j wojnie w dziejach ( siedzenie w jakichś okopach ze szczurami, i oczekiwanie na atak jest już gorsze niż otwarta bitwa i potem luz w jakims obozie za liniami wroga ) i z p---------o artysty stał się chodzącym demonem. Ta wiem, że on był tylko gońcem, ale i tak 2 razy ranny został, zreszta instytucja gońca była podobno najgorszą fuchą, średnia przeżywalność
  • Odpowiedz