Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie.

Wczoraj w nocy pod blokiem kilku mężczyzn wciągało nosem biały proszek.
Siedzieli w aucie i nieświadomie zostali nagrani z każdej strony - osiedle monitorowane.

Po chwili odjechali.

Czyli mamy posiadanie, zażywanie, a potem prowadzenie auta pod wpływem.

Zgłaszać to czy szkoda czasu?

#narkotykizawszespoko #wroclaw
  • 88
  • Odpowiedz
@Verdu: Do rozmowy możemy wrócić jak już będziesz miał swoje dzieci.
Córkę zaczną zaczepiać, a syna wciągną do grupy albo obiją.

Jak sam gnojowi zrobię krzywdę, to ja będę miał potem problemy.
Od pilnowania porządku są odpowiednie służby.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Ustawiając auto przodem do balkonów, pod latarnią i przy 3 kamerach ustawionych dokładnie w to miejsce, sami są sobie winni.
Nie sterczę godzinami w oknie wypatrując podejrzanych zachowań. Jedno zerknięcie w reakcji na głosy z zewnątrz i mam gości przed oczami. Centralnie na środku monitorowanego parkingu.

I kto jest głupi?
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Wg mnie to jest właśnie zajmowanie się sobą. Osoby zażywające narkotyki w moim bezpośrednim otoczeniu.

Jak pisałem wcześniej w komentarzach, nic mi do ich pomysłu na życie. Byle nie powodował zagrożenia w moim domu. Chcą w ten sposób spędzać czas? Proszę bardzo, ale u siebie. Droga i parking są miejscem publicznym.
  • Odpowiedz
@Sierzant_Cruchot: byku, juz Ci mowie jak jest. Takie cos mozesz zglosic do swojej komendy miejskiej nawet mailowo zalaczajac nagrania, ale pamietaj, ze musisz podac swoje pelne dane wraz z nr tel oraz peselem. Mozesz sie oczywiscie rozpruc rowniez na komendzie. Z tym ze jest taka kwestia, ze jesli jakims cudem zlokalizuja tych nicponi, nie wiem np. przetrzepia im auto czy mieszkania, cos znajda, to Twoje dane beda w aktach sprawy,
  • Odpowiedz
@zapach_proboszcza: To też jest problem. Gdybym wierzył w resocjalizację, nie miałbym problemu z podawaniem swoich danych.
Ale nie wierzę.

Z drugiej strony nie chcę czekać, aż dojdzie do nieszczęścia.

Auto zapamiętałem, wygląd mężczyzn również. Jeśli będą pojawiać się takie sytuacje ponownie, trzeba będzie to zgłosić.
  • Odpowiedz
@su1ik: ale masz dostep do akt, nikt nie musi podsuwac Ci kartki. Pozniej sprawa jest w prokuraturze, sadzie - masz dostep do dokumentow, mozesz upowaznic papuge do dostepu do tych dokumentow. #!$%@?, ustalenie tozsamosci tego typa, nawet w przypadku sebkow ameb, to nic trudnego. To nie zaden swiadek koronny :D
  • Odpowiedz