Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, co to się odbywa u mnie w #pracbaza (#korposwiat here motzno; branża IT) to ja nawet nie XD

Zacznę od trzech spraw:
1) to nie jest bait tylko prawdziwa historia, niestety...
2) piszę z anonimowych, bo mam kilku mireczków w pracy (pozdrawiam!)
3) jestem pokurczem i wersją demo mężczyzny - 178 cm wzrostu ( ͡º ͜ʖ͡º)

W związku z punktem 3 (oraz p0lackim ryjem, wiadomo) koleżanki z pracy nie zwracają na mnie uwagi. W sensie - czasem coś tam pogadamy, ale nie uskuteczniamy żadnych flirtów, a ewentualne próby były zlewane, wiadomo - 178 cm to podróbka faceta. Dwa tygodnie temu zatrudnili u mnie w projekcie kolesia z Afryki środkowej - znacząco niższy ode mnie, otyły, jego angielski prawie nie istnieje (projekt jest dla francuskiego klienta), do tego gościu jest tępą dzidą (spędziłem na szkoleniu go dobre kilkanaście godzin, musiałem powtarzać niemal wszystko po kilka razy, nic nie załapał od razu, nawet durnej obsługi Outlooka...). A koleżanki z projektu? Uuuu, murzin taki egzotyczny XD Zawsze jest koło niego przynajmniej 2-3 laski w kuchni, zagadują go, klepią po ramieniu i generalnie wykazują spore zainteresowanie, tylko czekam co będzie dalej XD Kisnę z tej sytuacji okrutnie XD #kolorowaagitacja dzieje się naprawdę ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#p0lka #polki #p0lki #karyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 15
@xetrov: koledzy na pewno wyczaja go, ale z wpisu z anonimowych nie znajda powiadzania z jego oficjalnym wykoponickiem, ktorego uzywa anonimowo od 10 lat zeby popierac wskrzeszanie hitlera przez jurka i sprzedaz uranu czeczenom, plusuje slodkie kotki i chwali sie, ze znowu musi sobie ulzyc do zdjecia nsfw, albo popelnia dowolne milion potencjalnie kompromitujacych postow, ktorych juz nie chce zostawiac kolegom do czytania.
( ͡° ͜ʖ ͡°)