Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1562
Dostałem snapa od różowej że idzie spać, ma wolna chatę i wczoraj wpadł do niej i do jej brata kolega. Ten typ spał z nią w łóżku, jest gejem i w sumie #!$%@?łem się, bo mają cała chatę wolna a typ śpi z nią w łóżku. Do mnie są sapy o mojego przyjaciela dziewczynę, bo mnie podrywała cały czas, ale nie leżałem z nią w pokoju nawet sam na sam, a laska sobie śpi z typem, którym niby jest gejem.


##!$%@? #zwiazki
  • 448
Sam kiedyś rozstawałem się z dziewczyną i w domu normalnie płakałem, jak łajza ostatnia.


@LZBNZ: Nie jesteś łajza. Masz prawo do emocji. Wmawia się nam facetom, że nam nie wolno, nie przystoi. Właśnie kurła wolno. Można się poryczeń, iść na siłownię, pogadać z przyjacielem, kumplami, rodzicami. Wyrzucić, przepracować. Zostawiając to w sobie ześwirujemy...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JavierDaY: Wsparcie od typów którzy z kobietami mieli do czynienia w formie .jpg Daj sobie siana. Ludzie w naszym życiu pojawiają się i znikają. Zajmij się czymś bardziej pożytecznym niż zwierzeniami tutaj. A jak naprawdę potrzebujesz pomocy i pogadać to idź do psychologa, porozmawiać normalnie, a nie nakręcać się radami frustratów.
@JavierDaY to jeśli jest to imprezowiczka to nie ma co przy niej siedzieć. Tylko w przyszłości #!$%@? dostaniesz. Szkoda nerwów i zdrowia.

Kumpel tkwił w podobnym związku przez 2.5 roku. Zostawił ją dosłownie 3 tygodnie temu. Dopiero zaczyna odżywać i już wie że to była dobra decyzja.

Ona była imprezowiczka, on też lubil pójść do klubu. Wszystko ok ale ona ubierała się jak dziwka XD

On zawsze zwracał jej na to uwagę,
@LZBNZ: @JavierDaY: lol tez mialem taka loszke imprezowiczke ajwaj, tolerant dla pedalkow i miala tez takiego przyjaciela co to on hehehe gejuszek.

Nie polecam, tyle co nerwow czlowiek stracil szkoda gadac, tlumaczenia nic nie daly, grozby, prosby nic. W koncu stwierdzilem, ze niech #!$%@? i kotwica w plecy.
@JavierDaY: trzymam kciuki za ciebie żebyś nie dał się zmatolić. Nie wierzę, że tylko sobie spali bo gość ewidentnie ma jakieś zamiary skoro sam nie poszedł na podłogę. Z resztą dzisiaj "gej" jutro "kolega" a później "koleś o którego masz się nie martwić". Sam tekst "do niczego nie doszło" świadczy o tym, że dopuszcza myśl, że mogło do czegoś dojść.
@JavierDaY wpadłem właśnie na pomysł

Jak będziesz z nią rozmawiał, weź ją podstępem. Jeśli jest taka głupia jak wygląda to na wiadomościach tekstowych to masz ją jak na tacy.

Obiecaj jej że wybaczysz jej wszystko do czego się teraz przyzna, tylko musi się szczerze przyznać. Np czy kochała się z kimś gdy już byliście razem, i do czego naprawdę doszło tej nocy itp. udawaj łagodnego czułego powiedz że wszystko jej wybaczysz tylko
@thekrepa takich rzeczy sie nie "uczy". Jeżeli laska wychodzi z założenia, ze moze spac z innym facetem(moze być nawet klerykiem w seminarium) mimo, że partner wyraznie zaznacza, ze mu to nie odpowiada to jest do #!$%@? na śmietnik. Nawet jak nie byłoby wolnego łóżka, to kojo można zrobić na podłodze z koców.