Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1562
Dostałem snapa od różowej że idzie spać, ma wolna chatę i wczoraj wpadł do niej i do jej brata kolega. Ten typ spał z nią w łóżku, jest gejem i w sumie #!$%@?łem się, bo mają cała chatę wolna a typ śpi z nią w łóżku. Do mnie są sapy o mojego przyjaciela dziewczynę, bo mnie podrywała cały czas, ale nie leżałem z nią w pokoju nawet sam na sam, a laska sobie śpi z typem, którym niby jest gejem.


##!$%@? #zwiazki
  • 448
@JavierDaY: Zaraz się okaże, że no jest gejem ale tak jakoś przez przypadek się obrócił w nocy i jakoś tak wyszło, że ją wyruchał xD

Przewrócił się i na nią wpadł, a penis sam wszedł w pochwę. Proste. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@CzujkiPolaka: Ona nie widzi w tym problemu i nie widziała. Ma 25 lat a momentami serio była dziwna i odwalala dziwne akcje. Teraz zrozumiałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzujkiPolaka: No nie była jakaś mocno grzeczna. W sumie dopiero jak zaczęliśmy byc razem to się ogarnęła w miarę. Wcześniej różne dziwne akcje były. W sumie to byłem jej pierwszym chłopakiem, bo nie umiała zbudować związku z nikim na dłużej niż miesiąc.
@CzujkiPolaka: no szkoda czasu, a aktualnie w życiu wszystko się #!$%@? u mnie i jeszcze straciłem osobę, której ufałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Też to przechodziłam w ostatnim czasie, współczuję. Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Może zasmucony pójdziesz do baru, tam poznasz jakąś łaskę, będziecie gadać, a za parę lat zostanie twoją żoną. Nigdy nie wiesz. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ja zawsze
@CzujkiPolaka: nie pójdę do baru bo miałem problem z alkoholem. Pójdę na trening to się trochę wyżyje na kimś

O to, to i Kiki na słuchawkach. Trzymaj się Mirku. Jak coś to służę dobrym słowem, jeśli będziesz miał potrzebę.
Będzie ciężko, jakiś czas, ale potem zacznie ci się podobać bycie samemu. Skup się na sobie, a piękna białogłowa sama przyjdzie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Sam się gubisz w zeznaniach. Ona napisała że idzie spać, jej brat wysłał snapa.


@JavierDaY: Podejrzewam że raczej robili sobie imprezowe żarty, ale kto ich tam wie.

Zresztą z faktu że inny przyjaciel(ten od więzienia) też z nią spał, pokazuje że tutaj jest jakiś problem...

A że dla wielu ludzi wspólny sen jest zachowaniem bardzo intymnym i zarezerwowanym dla partnera w pełni popieram twoją decyzje.