Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1562
Dostałem snapa od różowej że idzie spać, ma wolna chatę i wczoraj wpadł do niej i do jej brata kolega. Ten typ spał z nią w łóżku, jest gejem i w sumie #!$%@?łem się, bo mają cała chatę wolna a typ śpi z nią w łóżku. Do mnie są sapy o mojego przyjaciela dziewczynę, bo mnie podrywała cały czas, ale nie leżałem z nią w pokoju nawet sam na sam, a laska sobie śpi z typem, którym niby jest gejem.


##!$%@? #zwiazki
  • 448
wczoraj wpadł do niej i do jej brata kolega. Ten typ spał z nią w łóżku, jest gejem


@JavierDaY: pytanie czy na czas spania z nią również w tym momencie identyfikował się jako gej. W rewanżu możesz sobie sprowadzać laski i tłumaczyć że są lesbijkami.
Chłopie, jak dziewczyna stawia Cię w takiej sytuacji to na własną prośbę kończy związek.
Masz dwa wyjścia:
1. zakończysz to na Twoich warunkach i już teraz się rozstaniecie "w miarę przyjaznych" stosunkach
2. dasz sobie wmówić, że nic się nie stało, ona wyczai, że nie trzeba się z Tobą liczyć. Podobne sytuacje będzie powtarzała co jakiś czas. Ty się będziesz coraz bardziej #!$%@?ł i robił jej coraz większe jazdy. Ty ostatecznie na
teraz to mogę sprowadzić ile chce lasek


@JavierDaY: szczerze mówiąc każda normalna kobieta z jaką byłem albo brzydziła się takimi zboczeniami albo z nich śmiała. Nie umawiał bym się z laską które popiera lewacką patologię, zwykle do tego mamy w komplecie niskie IQ i poglądy skopiowane jeden do jeden z TVNu - co ułatwia niskie IQ i w związku z tym naiwność. #bekazlewactwa
OK powiem tak, sa geje I nie geje I sa laski Co chca przeleciec geja (np ja). Znam mase gejow ktorzy krzycza fuj na widok cyckow, znam gejow Co dali sie zaxiagnac do lozka. Ogolnie zamiast robic imbe rozmawiaj z nia normalnie
@JavierDaY: imho za dużo czasu i energii tracisz na te odpisywanie i rozmowy. Takiej szmacie to powinieneś odpisać, że to koniec związku. Nic więcej, zablokować messenger, numer, zacząć ponownie żyć i cieszyć się, że tak wcześnie zauważyłeś jaki to chwast.

Te Twoje wiadomości są za długie. To ona się powinna tłumaczyć a nie Ty. I teraz tak - masz dwie możliwości:
1. Zrywasz z nią.
2. Wybaczasz jej i jesteś z
@JavierDaY: Zrywaj i tyle, miałem się tutaj rozpisać, ale szkoda mi na nią marnować energii niezbędnej do poruszania palcami. W skrócie - miałem podobne akcje z ex: zostawanie na noc u jej znajomych po imprezie, brak kontaktu przez kilkanaście godzin. Zerwałem z innego powodu, ale problemy zaczęły się właśnie w taki sposób.