Wpis z mikrobloga

@Yeezy: a wpc?
Kasza manna lub maka ryżowa, owoce, orzechy/krem z orzechów, kakao i cynamon lub bez, wpc. Taka mega zajebista papka, 5 łyżek i znika cała micha. #!$%@? coś takiego z rana i po treningu od x czasu, nie ma prawa się znudzić.
@Yeezy: jak zbilansowane to czemu keto? Bo w końcu nie wiem czego chcesz.

Nabiału nie możesz w ogóle, czy wpi wchodzi w grę?
A jeśli chodzi o mięso na śniadanie. Zrób sobie z nim kanapki na przykład. Chociaż ja chyba niedługo przejdę już całkiem na 6x to samo. Bo kurde tak jest najłatwiej.

I jeśli oczekujesz pomocy, to nie rób z siebie #!$%@? wie kogo tak na przyszłość. Bo to ty
@Duzy_Dziki_Zwierz: wiesz co szukam alternatyw. Bardzo dobrze funkcjonowałem na śniadaniu typu jaja z boczkiem. Jadłem takie śniadania przez 2 lata na milion sposobów i było super. W ogóle nie mogę. Po wpi wpc mam najgorsze objawy. Właśnie kanapki to ostateczność. Jestem wybredny ale nie przepadam za pieczywem.
Ostatnimi czasy jadlem owsiankę jaglanke na wodzie z owocami mrożonymi masło orzechowe cynamon oraz skyr, ale nawet ten skyr powoduje wypryski. @dietyloamoniowy:
@Yeezy: tez wykluczylem nabial z diety na ok. 2 miesiace, bo chcialem sie przekonac czy to jest faktycznie przyczyna tradzika. Okazalo sie, ze mimo prawie zerowej komsumpcji nabialu, stan tradzika byl bez zmian, a momentami gorszy, wiec zaczalem znowu i to grubo jesc nabial( praktycznie co dziennie ) i o dziwo problem poki co zniknal z tradzikiem. dlaczego tak sie stalo? moze nadszedl ten etap ketozy, ktory przestal wywalac tradzik na
@Yeezy:
upiecz/usmaż jakieś mięso i teraz jak jest sezon rób sałatki ze świeżych warzyw. Do wyboru do koloru. Do tego dużo winegretu z oliwy. Jak masz trochę czasu rano to możesz na świeżo coś podsmażyć, bardzo dorny jest boczek.
Jajka możesz jeść czy nie?