Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile jeszcze dekad minie zanim ktoś w #ekstraklasa wpadnie na pomysł żeby stworzyć aplikacje streamujaca do oglądania meczow. Ja bardzo chętnie zapłacę żeby móc oglądać mecze #wislakrakow ale nie mam ochoty płacić ponad 100zl miesięcznie na canal+, Polsat Eleven eurosport i Ch.. Wi co jeszcze bo co mecz to na innym kanale.
Mam ziomka który jest fanem NBA, płaci 30zl miesięcznie i ma dostęp do wszystkich meczów swojej drużyny, a ja jak ciiul siedzę, szukam streamow i klne w bo się wszystko wiesza jak xiaomi po aktualizacji. Kur.. 2019 a ja partyzantke muszę uzkuteczniac bo w Polsce jak w lesie :/
#zalesie
  • 11
@Aerwin To chyba zależy głównie od nc+. Dają sporo siana na Ekstraklasę i ten pakiet większościowy meczów to dla nich wabik dla tysięcy klientów. Ja uważam, że docelowo by zyskali, gdyby można było wzorem NBA wykupić dostęp do meczów jednej kapeli za np. 4 dychy za miesiąc czy pojedynczy mecz w PPV za dychę-dwie z dostępem na urządzeniach mobilnych. Oni uważają inaczej, może boją się że na serialach i filmach nie pociągną,