Wpis z mikrobloga

Mirabelka @kamaszek opisała aseksualne ubrania dla #niebieskiepaski. Może tym razem my wrzucimy elementy ubioru, przez które #rozowepaski znacznie tracą na swojej atrakcyjności?
Ode mnie zmora jesieni/zimy - buty emu. Prawdopodobnie są ciepłe i wygodne, jednak widząc coś takiego na ulicy wzbiera mnie na wymioty
przemorg - Mirabelka @kamaszek opisała aseksualne ubrania dla #niebieskiepaski. Może ...

źródło: comment_KbylfJk4otlWkwofTmmodJJ8LZPUMNOC.jpg

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podnie z wysokim stanem, baleriny, skórzane spódnice, szpilki, koronkowe wstawki, legginsy, zwisające kolczyki... długo by wymieniać. Tak na dobrą sprawę, to jestem całkiem #!$%@? ¯_(ツ)_/¯. Lubię trampki, masywne buty (glany, oficerki, trapery, itp.), dżinsy, proste koszulki i bluzki, swetry.


@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: zgadza się, jesteś #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przemorg: i teraz się wyjaśniło czemu większość mirków nie miało dziewczyny, za wysokie wymagania macie ( ͡° ͜ʖ ͡°) żadna kobieta im nie sprosta, żadna nawet by nie chciała ʕʔ
  • Odpowiedz
Powiem jak moja babcia. „Ładnemu to we wszystkim ładnie.” Więc nawet jak ładna laska założy któreś z tych ciuchów, co uważacie za beznadziejne, to i tak wyglada sztos ze względu na ładną buźkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@marcelus: wyżej tych spodni się nie dało już podciągnąć? A po drugie jak kobieta jest zgrabna to nie potrzebuje wysokiego stanu. A pokrace i wysoki stan nie pomaga tylko ośmiesza.
  • Odpowiedz