Wpis z mikrobloga

Mirabelka @kamaszek opisała aseksualne ubrania dla #niebieskiepaski. Może tym razem my wrzucimy elementy ubioru, przez które #rozowepaski znacznie tracą na swojej atrakcyjności?
Ode mnie zmora jesieni/zimy - buty emu. Prawdopodobnie są ciepłe i wygodne, jednak widząc coś takiego na ulicy wzbiera mnie na wymioty
przemorg - Mirabelka @kamaszek opisała aseksualne ubrania dla #niebieskiepaski. Może ...

źródło: comment_KbylfJk4otlWkwofTmmodJJ8LZPUMNOC.jpg

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Psychopathy_Red: Zdjęcie, które wrzuciłem idealnie obrazuje jak ja widzę kobiety w kombinezonach. Bez względu na urodę, czy budowę ciała wszystkie wyglądają tak samo #!$%@?. To nigdy nie wygląda fajnie.
  • Odpowiedz
Obcasy <5cm. Jak to #!$%@? źle wygląda to nie jestem w stanie pojąć. Albo płaskie, albo wysokie szpilki, inaczej nie, bo się na to patrzeć nie da.
Zmiażdżone palce wydostające się na zewnątrz w szpilkach to coś, co przykuwa mój wzrok do słońca. Nie da się spojrzeć w dół ze świadomością, że tak ubrana kobieta jest obok.
I coś co może nie jest kwestią samego ubioru, ale tatuaże mnie naprawdę odrzucają.
  • Odpowiedz
ale przecież pod moim postem o modzie mężczyzn wypowiadali się też mężczyzni i nie było problemu


@kamaszek: co ty, na wykopie od wczoraj jesteś? xD Tutejsi niebiescy są bardziej wrażliwi niż łechtaczka, która ma 8 tysięcy zakończeń nerwowych xD
  • Odpowiedz