Wpis z mikrobloga

Mirabelka @kamaszek opisała aseksualne ubrania dla #niebieskiepaski. Może tym razem my wrzucimy elementy ubioru, przez które #rozowepaski znacznie tracą na swojej atrakcyjności?
Ode mnie zmora jesieni/zimy - buty emu. Prawdopodobnie są ciepłe i wygodne, jednak widząc coś takiego na ulicy wzbiera mnie na wymioty
przemorg - Mirabelka @kamaszek opisała aseksualne ubrania dla #niebieskiepaski. Może ...

źródło: comment_KbylfJk4otlWkwofTmmodJJ8LZPUMNOC.jpg

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemorg najgorsze to jak dziewczyny chodzą w dresach Adasia z trzema paskami przylegającymi do ciała po bracie Przemku z 5klasy bo już wyrósł i łażą w tych spodniach do połowy łydki, rzygać się chce
  • Odpowiedz
Tu masz ruchable. Albo się ma dupę albo nie. Spodnie po pachy a la Obelix tego nie zmienią. Są ujowe i gimbusiarskie.


@Asteroida: sama prawda. Te spodnie z wysokim stanem to jest jakies nieporozumienie
  • Odpowiedz
  • 0
@MrMate
@kamaszek
@otacon przy wersji różowych pasków zastanawiałem się jak niektóre spoko rzeczy mogą być aseksualne dla kobiet, teraz widzę że z moim gatunkiem też bywa dziwnie, no ale gusta to gusta
  • Odpowiedz
@Swetru: nie jest fajny, używaja go grube baby żeby zanaskować nadwagę, co może i bywa w ich przypadku do pewnego stopnia skuteczne, jednak ładna loszka w spodniach do pępka < mniej ładna loszka w normalnych
  • Odpowiedz