Wpis z mikrobloga

No to przyszedł zapas zapachu wykopka nr. już sam nie wiem który, czyli Kiton Men. Przyszło 16 sztuk a jedna sztuka jeszcze w drodze.
Wołam zainteresowanych z poprzedniego wpisu: @Pawciosl @dawid-osial @fryco @Getter @Qjon122 @ma999 @JezusChrystuz @Ky0sHiR0 @rusty25 @Poorpurple @Bomfastic @Atuannauta @spinka11 @Vintageman @tagujto @ochar @odishewo @Valsodar Mam 17 sztuk niektórzy czekają na albo chcieliby odlewki, więc chciałbym ustalić co i jak. Tak jak pisałem cena za flakon 172 zł do tego dochodzi wysyłka w Polsce. 14 Sztuk ma Batch A26 a 3 sztuki Batch A16.
Mirek @fryco zaproponował że zajmie się dystrybucją w kraju, także jeśli chodzi o wysyłkę to proszę się zgłaszać do niego o ile się nie rozmyślił. Ja wyślę 1 paczkę zbiorczą do Polski. Nie wiem jak to rozegrać z płatnościami bo są 3 możliwości:
1. Mi płacicie za flakon osobno i osobno za wysyłkę (2 wpłaty dla 2 osób)
2. Płacicie wszystko osobie odpowiedzialnej za dystrybucje w kraju a ona mi przelewa całą kwotę za wszystkie sztuki.
3. Ustalacie cenę wysyłki indywidualnie z osobą rozsyłającą robicie przelew mi a ja robię przelew za wysyłki dla wszystkich osobie rozsyłającej.
Jakie są wasze propozycje?
#perfumy
bobsynek - No to przyszedł zapas zapachu wykopka nr. już sam nie wiem który, czyli Ki...

źródło: comment_QbcfPyxTyDnXhX8iTuxf2ccpIipCndcI.jpg

Pobierz
  • 78
@wojuturek: Ja mam swojego już od jakichś 3 tygodni. Zapach przyjemny lekki. Co w nim czuję nie wiem bo nie umiem określić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po 8 godzinach jeszcze go czułem a mam też Batch A26 czyli ta sama seria.