Wpis z mikrobloga

Ile dostanę plusów na urodziny? :D

Morda jak ziemniaczek, a efekt potęguje spuchnięta prawa strona, bo byłam dziś na usunięciu zęba mądrości (jeszcze jeden mi został!)



Jak ktoś nie wie, to może strzelać, który rocznik jestem, chętnie się dowiem, na ile teraz wyglądam. :)

#pokazmorde #atencyjnyrozowypasek #urodziny #dentysta
ostrzyjnoz - Ile dostanę plusów na urodziny? :D

Morda jak ziemniaczek, a efekt pot...

źródło: comment_buSh44vAhCswHQosGl39e8cb9sFH4Dfc.jpg

Pobierz
  • 317
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spajkodron3000: Nie irytuję się, że się komuś nie podobam, to normalne, tym bardziej, że nie jestem jakąś pięknością, żeby mnie to dziwiło. Tylko można to kulturalnie powiedzieć, albo się w ogóle nie odzywać. Tak jak wrzucanie zdjęć nie jest obowiązkowe, tak dodawanie komentarzy też nie jest. Nie podoba się coś- zawsze można wrzucić mnie, czy tag na czarną listę. A tu niektórzy jakby za punkt honoru postawili sobie, żeby mnie
  • Odpowiedz
@kiera1: Przejmuję się ale w innym sensie- ogółem, patrząc na świat, jest mi przykro, że ludzie są coraz mniej życzliwi dla siebie, są złośliwi, pojawili się hejterzy... Jak to się mówi: "póki nie było fejsa, tylko rodzina wiedziała, żeś debil". Tylko zamiast fejsa można podstawić cały internet.
I denerwuje mnie, że teraz wszystko jest polackie, a Polak to cebula. Nie da się normalnie powiedzieć, tylko polackie. To jakaś ujma na
  • Odpowiedz
@Ashtar: Ponoć do dolnych zawsze się daje antybiotyk, bo się gorzej goją- nie wiem, dopiero jedną usuwałam (i miałam właśnie antybiotyk, do pozostałych górnych już nie).
A u mnie normalne korzenie. :D
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Dziewczyno, wrzuciłaś zdjęcie na wykop, to jest portal pokroju 4chana tylko że z mniej inteligentnymi użytnikami xD nawet jakby wstawiła tu zdjęcie Weronika Bielik to mirki by pisali że a to stopy krzywe, a to twarz niesymetryczna i ogólnie średnio xD Fajna, inteligentna z Ciebie dziewczyna, żółwik ;3
  • Odpowiedz
@m3n3lli: zaden ze mnie rycerz, po prostu jestem wyczulony na tego typu ludzi. Poczytaj jego komentarze i jako gosc ktory wyjechal z profilem psychologicznym zaczynajac od slowa pryncypialnym zeby pokazac jaki jest elokwentny powinienes mnie zrozumiec
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ostrzyjnoz: może ze mnie paranoik, ale obawiałbym się, że jakiś psychol zobaczy zdjęcie w necie później rozpozna na ulicy i będzie np. śledził aż do mieszkania. Kiedyś moja była współlokatorka uciekała wieczorem przed kimś kto ją śledził i mówiła, że jak zaczęła biec truchtem to ten facet w oddali też zaczął, więc przyspieszyła bo akurat była już na osiedlu i wpadła do mieszkania zasapana jak po maratonie ( _
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: To kompleksy. Oni uważają że przyczyną ich porażek jest Polska, oraz inni ludzie. Oni są na tyle ograniczeni, że nie wiedzą że określeniami typu "polaczek" sami siebie obrażają. W końcu się też urodzili w Polsce...

To ludzie bez ambicji, takie niedojdy które szukają wszędzie winnych.
  • Odpowiedz
@pablomike71 Ale ja nie mówiłem o Tobie mirku :/

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam, że to nie jest dobre miejsce na łowienie komplementów aczkolwiek zawsze znajdzie się tu garstka ludzi co jej połechtają ego :D Ale o gustach się ponoć nie dyskutuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz