Wpis z mikrobloga

Nauczyciele zrobili wszystko zgodnie z prawem, zapowiadali strajk od dawna rząd nic nie zrobił. Teraz nauczycieli się gnoi i wiesza. Mówi, że wzięli maturzystów jako zakładników.

Chyba wszyscy zapomnieli o tym jak pielęgniarki odchodziły od łóżek pacjentów. Podkreślam słowo od łóżek pacjentów. Ludzi chorych.

#strajknauczycieli
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johny-kalesonny: no oczywiście, ze nie. Broniarz zupełnie przypadkiem wszedł na scenę podczas konwencji PiS. Po prostu szukał kibla i wszedł nie w te drzwi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet kłamać nie umiecie. Oranie was to żadna przyjemność, jak kopnie kaleki
  • Odpowiedz
Oranie was to żadna przyjemność


@wykopowiczka69: xD

Jeżeli coś bierzesz - to bierz tego więcej.

Nigdzie nie pisałem o PO. Pisałem tylko o tym, jak bardzo c-----y jest rząd PiSu (w kontekście kolejnej ustawy pisanej na kolanie i kompletnego olania nauczycieli). A teraz Ty wyskoczyłaś ze swoimi urojeniami. Nie bardzo mnie obchodzi polityczny kompas Broniarza, chociaż moim zdaniem każdy rozsądny człowiek jest przeciwnikiem PiSu. W tym wypadku to jednak nie
  • Odpowiedz
@LogosM: Różnica między nauczycielem a pielęgniarką jest taka, że ta druga zapieprza po 10-12 godzin, dzień i noc, świątek-piątek czy niedziela. I ich praca jest naprawdę ciężka i niezbyt przyjemna, a mimo wszystko - nie mają rocznego urlopu na podratowanie zdrowia.
  • Odpowiedz
@jamtojest: > Mija trzeci tydzień strajku. Wiesz, ile dni zajęć dydaktycznych straciły dotąd dzieci? Cztery. CZTERY z trzech tygodni. Były to 8 i 9 kwietnia, a potem 24 i 25. Pozostałe dni i tak były przewidziane na egzaminy i przerwę świąteczną.

Sorry, ale się mylisz.
Uczniowie podstawówek stracili więcej niż 4 dni. Podczas egzaminów miałyby zapewnioną opiekę w szkole, nie było by zajęć, ale byłyby pod opieką nauczycieli na wycieczkach.
  • Odpowiedz