Wpis z mikrobloga

Jak mnie bawią te filmy youtuberek z ich poranna rutyna XD
Obowiązkowe elementy każdego to:
1. Budzą się piękne, wypoczęte a skrzaty zrobiły im lekki make up no make up.
2. Pierwsze co robią po przebudzeniu to rozsuwają zasłony i kontemplują w ciszy początek dnia: koniecznie słonecznego.
3. Siku nie muszą.
4. Czas na śniadanie, jak codziennie będą to wegańskie łuski smoka z jarmużem skąpanym w łzach niemowlaka na fancy talerzu (10% zniżki z linku w opisie).
5. Codzienna pielęgnacja koniecznie szczoteczka foreo luna (10% zniżki z kodem RobieToZaFree)
6. Tv Mango kosmetyków totalnie nie sponsorowanych.
7. Słodkie ujęcie na mieszkanie kawy, w tle leżą tulipany bo każdy ma kilka tulipanów luzem na stole.
8. I to koniec kochani zostawcie suba, łapkę w górę i dzwoneczek baaaaj

()
  • 121
@Spajkodron3000
@lordNjordhr
@Ezev widzicie i to jest ta różnica między bogatym jutuberem sukcesu a polakiem biedakiem. Bogaty jutuber wstaje o świtaniu i z energią bierze się do roboty, a nie #!$%@? wstaje za karę. Biedaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@norepinefryna problem jest natury anatomicznej, bo gdy kuti stoi, ciała jamiste są napełnione krwią i cewka moczową jest zaciśnięta i po prostu nie chcę lecieć a jak już leci
@Spajkodron3000: Jezu tak bardzo to xD Kiedyś trafiłam na taki fajny filmik z zestawieniem najbardziej durnych porannych rutyn, jak znajdę to wrzucę, to był majstersztyk, wliczając w to że jakaś laska nagrała jak rano zrywa cytryny ze swojego drzewa cytrynowego w ogrodzie żeby wycisnąć z niej sok i zrobić sobie wodę z sokiem z cytryny rano i pić ją w promieniach słońca xDDDD


Wołaj do tego gówna xD
@Spajkodron3000 Ale ja na prawdę myję cuja Foreo i na prawdę ta szczoteczka działa :D
Tyle, że ja mam jakąś bieda wersję mini, a nie super Foreo 2000 z jakimiś czujnikami, diodami i aplikacjami :D