Wpis z mikrobloga

Jak mnie bawią te filmy youtuberek z ich poranna rutyna XD
Obowiązkowe elementy każdego to:
1. Budzą się piękne, wypoczęte a skrzaty zrobiły im lekki make up no make up.
2. Pierwsze co robią po przebudzeniu to rozsuwają zasłony i kontemplują w ciszy początek dnia: koniecznie słonecznego.
3. Siku nie muszą.
4. Czas na śniadanie, jak codziennie będą to wegańskie łuski smoka z jarmużem skąpanym w łzach niemowlaka na fancy talerzu (10% zniżki z linku w opisie).
5. Codzienna pielęgnacja koniecznie szczoteczka foreo luna (10% zniżki z kodem RobieToZaFree)
6. Tv Mango kosmetyków totalnie nie sponsorowanych.
7. Słodkie ujęcie na mieszkanie kawy, w tle leżą tulipany bo każdy ma kilka tulipanów luzem na stole.
8. I to koniec kochani zostawcie suba, łapkę w górę i dzwoneczek baaaaj

()
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ezev: Zastanawia mnie ta gloryfikacja braku panowania nad własnym życie. "Ledwo wstałem, byłem tak zaspany że umyłem zęby szczotką do kibla hehe". Polecam zmianę nastawienia, tak żeby wieczorem kładąc się spać nie możesz doczekać się poranka, a wstajesz wypoczęty i szczęśliwy.
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie ta gloryfikacja braku panowania nad własnym życie.


@WezniePrzestrzeleCiKolano: Bylejakość wiele osób cieszy, tak jak nie widzą potrzeby się porządnie ostrzyc, ogolić, uczesać włosy czy zjeść rano śniadanie. Tak jak nie rozumieją, że higiena snu ma duży wpływ na cały ich przyszły dzień ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Twinkle: tzn ja nie widzę nic złego, ogólnie po prostu śmiesznie w tym zestawieniu to wygląda, że laska koloruje kaktusa jako poranna rutyna, chyba właśnie o to chodziło w tych filmach żeby pokazać jak bardzo błahe sprawy ludzie wrzucają w "rutynę" byle tylko ładnie wyglądało
  • Odpowiedz
wliczając w to że jakaś laska nagrała jak rano zrywa cytryny ze swojego drzewa cytrynowego w ogrodzie żeby wycisnąć z niej sok i zrobić sobie wodę z sokiem z cytryny rano i pić ją w promieniach słońca xDDDD


@norepinefryna: No ale co w tym takiego? Jeżeli lepiej jej się przez to wstaje czy zaczyna dzień.
  • Odpowiedz
  • 0
@norepinefryna Jak jeszcze frapuje cię to pytanie o sikanie przy wzwodzie to wyobraź sobie próbę strzelania w dół pistoletem trzymanym w wyprostowanej ręce którą masz w gipsie.
  • Odpowiedz