Wpis z mikrobloga

  • 164
#strajknauczycieli #strajk #bekaznauczycieli

I cyk, Morawiecki jednym ruchem wybił zęby tym j-----m nierobom. Na tyle lat nauki spotkałem może dwóch nauczycieli którzy do nauki wkładali serce , a cała reszta na o-------l dyktowała z książek. W c--j kasy na korki poszło, łapówki na półrocze i tego typu granty od klasy. Nóż się w kieszeni otwiera , j----i roszczeniowcy.
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uwaga troll, wyłożył się na prostej rzeczy

pisze o proteście w żłobkach, podczas gdy żłobki nie strajkują, one w ogóle nie podlegają pod MEN, tylko ministra rodziny

bajeczka o lodóweczce pewnie też wymyślona na poczekaniu
  • Odpowiedz
I cyk, Morawiecki jednym ruchem wybił zęby tym j-----m nierobom


@Kick_Ass: to ja jeszcze proponuję iść o krok dalej - zniesienie obowiązku szkoły w ogóle i świadectwa z paskiem awansem aż do (zaliczonej na 100%) matury dla wszystkich. Wtedy to dopiero im pokaże XDDD
  • Odpowiedz
Co za irracjonalna argumentacja. Ustalać całej grupie zawodowej arbitralne zarobki


@utopjec: dokładnie. Cóż za irracjonalizm ustalać całej grupie zawodowej arbitralne zarobki. Ty k---a wiesz jakie jest główne żądanie tych nierobów xD?
  • Odpowiedz
@przeciwko78: lepsze to niż zmarnować 300 tysiącom uczniów rok życia. Co te biedne dzieci mają do zarobków nauczycieli? Czemu one mają tracić rok? Nauczyciel jeden z drugim podpisał umowę o pracę za daną stawkę? Podpisał. No to albo do roboty albo w---------ć. Z dyscyplinarką.
Jak można narażać dzieci na utratę roku?! I oni nazywają się pedagogami?...
Oby niczego nie ugrali, bo to czyste s-----------o.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: no ja tam bym chciała dostawać 2k za 18h pracy w tygodniu, za wolne wakacje, święta, w przyszłym tygodniu cały tydzień bo majówka itd. Spokojnie można sobie ogarnąć drugą pracę i nie pracować więcej niż normalny człowiek na etacie, czyli 40h tygodniowo.
Wiem jak to wygląda bo mój brat jest nauczycielem i tak właśnie robi.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: zawsze mnie ciekawi co mają w głowie tacy jak ty, w obecnym systemie taki nauczyciel to zwykły urzędas, z tym że on ma studia, włożył w to kasę itd. system zmienić trzeba ale weźcie się puknijcie w głowę. Potem płaczecie że wyjeżdżają zagranicę bo mają z marszu lepszą ofertę xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Merytoryk żłobek jest w przedszkolu , ci sami opiekunowie więc jak uważasz, strajk w połowie budynku? A w drugim zajęcia?

@soldado moja opinia jako sfrustrowanego rodzica. Jak ktoś się nie zgadza z retryką nauczycieli to musi być trolem?
  • Odpowiedz